Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A nagypapámnak agysorvadása...

A nagypapámnak agysorvadása van. Kap gyógyszereket de nem nagyon hatnak. Van valami amivel lassítani lehet a leépülést? És Én hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Nagypapám 78 éves múlt...Agysorvadása van és RENGETEG gyógszert kap..Tényleg nagyon sok baja van és szörnyű látni ahogy leépül... Talán van valami ami lassíthatja? Tudom-tudom, az orvos biztos mondta volna, de nagyon nehéz elhinni h naponta több mint 8 gyógyszert vesz be és mégse segít, nem lehet ez ellen semmit tenni...Nagyon gyerekesen viselkedik, néha énekelget, mindent amit csinál kommentál és a nagymamámnak egy perc nyugtot se hagy, állandóan a nyomában van...


14 éves lány vagyok és amúgy is depressziós, nagyon nehezen dolgozom fel mert nagyon szeretem... Mit tehetek? Kevesebbet menjek a nagyszüleimhez? Így is nagyon keveset vagyok náluk, de akkor igyekszem boldog lenni de mikor jövök haza mindig rám telepszik az a szomorúság hogy ez csak rosszabb lesz...


2008. dec. 18. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam neked,hogy nem lehet lassítani.A rengeteg gyógyszer gondolom agyi keringésjavító,memóriajavító,ilyesmi.Ez minden amit gyógyszerrel tenni lehet.

De amit te megtehetsz az az,hogy jársz hozzá,és beszélgetsz vele,akkor is ha már nem ismer meg.Ha használja az agyát beszélgetéskor,akkor mégiscsak lassulhat a folyamat valamicskét,de nem állítható meg.

Ne mondj neki ellent,ha a gyerekkori dolgairól beszél,beszélj úgy vele mintha tényleg gyerek lenne.Ha mindíg ellentmondtok Neki akkor csak zaklatott lesz.

Ha a tarka macskát keresi,ami nics is mondjátok,hogy elszökött majd hazajön,de ne kezdjétek azt magyarázni,hogy nincs is tarka macskánk.Hidd el így könnyebb Neki is és Nektek is, ez Nekem sok éves tapasztalatom./sajnos/

2008. dec. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi...:(
2008. dec. 22. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!