Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alvásparalízisem lehetett?

Alvásparalízisem lehetett?

Figyelt kérdés
Tegnap este, egy másfél napos migrénes fejfájás után, borzasztóan nehezen aludtam el. Kimerült voltam, de úgy fájt a fejem, hogy nem tudtam elaludni, gyógyszer sem segített. Félálomba lehettem, és azt éreztem, mintha elkezdett volna zsibbadni a kezem, olyan volt mi tha elöntötte volna valami az egész fejem, zúgás búgás, vagy nem tudom mihez hasonlítani, szememet ki tudtam nyitni, de egyik porcikám sem mozdult. Iszonyatosan félelmetes érzés volt, kb fél percig tartott. Arra emlékszem, hogy pánikoltam azon, hogy a mellettem 5 centire fekvő páromnak sem tudok szólni, hogy valami nem okés. Se beszélni, se mozdulni nem tudtam. Utána abba maradt, és szerintem a kimerültségtől bealudtam. Borzalmas volt, másnak is volt ilyen, és ennyire rémisztő volt?

2022. máj. 11. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az volt. Elég ijesztő tud lenni, de ártalmatlan.
2022. máj. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál
2022. máj. 11. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs mit.
2022. máj. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, alvásparalízis. De te a szerencsésebb eset vagy, mert ezekszerint nem láttál semmi féle "árnyembert". Na az ami tényleg nagyon para. Nem tudsz mozogni, sem beszélni és látod, hogy valami ember szerű alak figyel.
2022. jún. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!