Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az up per...

Mit csináljak, ha az up per love lyuk a fülemben begyulladt?

Figyelt kérdés
Kb. 4 napja szurattam és eddig a jobb begyulladt ,pedig tisztították és nem nyúltam hozza. Mit tudok tenni ?

2022. máj. 12. 18:57
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Jó xar helyen voltál, ha nem mondták el, hogy ezt naponta kenegetni kell Tetrannal, akár hetekig.
2022. máj. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naponta tobbszor is (legalabb 3x) nem csak egyszer kell kezelni. En ezzel kezeltem a piercingjeimet, nekem bevalt:


[link]

2022. máj. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1/2 kezelem , tisztítottamat akartam írni csak kijavitotta a telefonom
2022. máj. 12. 19:27
 4/6 A kérdező kommentje:
#2/2 4X kezelem , ugyanez volt a lentivel csak baloldalt
2022. máj. 12. 19:28
 5/6 A kérdező kommentje:
Na bazdmeg elirta , upper lobeot akartam írni
2022. máj. 13. 09:57
 6/6 anonim ***** válasza:

Elmész patikába, veszel octenisept folyadékot, és napi 3 alkalommal kezeled 4-6 héten át. Nem tudom, hogy milyen ékszer van benne és mennyire upper az upper. Ha pillangókapcsos, akkor az nem szúrva volt, hanem lőve... Ha talpas, vagy egyenes száras barbell akkor nincs baj, kivéve, ha fémallergiád van nikkelre, és az ékszer nem titán anyagú. Ilyen esetben cseréltesd ki titánra. Ha patkó, vagy karika, akkor az meg alapból lassabban gyógyul.

Upper lobe lehet már porcos is, ha porcos, akkor a gyógyulási ideje több hónap is lehet, akár másfél-két év is.

Ápold rendesen és rendszeresen, kerüld a szaunát, szolit, strandot, uszodát egy hónapig, illetve ne érje más vegyszer sem. Ha pukli nőne rá, akkor keress rá a keloid kezelésre piercingek esetén szavakra. Már itt gyakorin is több százszor lett megválaszolva az ilyen és ehhez hasonló kérdések tucatjai.

2022. máj. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!