Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anyajegy eltávolítás után...

Anyajegy eltávolítás után hogy kezeljem a sebet? Mikor kell rajta kötést cserélnem?

Figyelt kérdés

Ma szedték le az anyajegyem, de az orvos semmit nem mondott el, csak hogy 1 hét múlva varratszedés, én meg totál meg voltam szeppenve, nem szeretem az ilyeneket, és nem is kérdeztem semmit csak menekültem ki, tudom butaság volt, de tényleg eszembe sem jutott, örültem hogy vége.

Hogy kezeljem, ápoljam? Érheti víz, vagy inkább ne? Viszonylag nagy, kb 2 centis lehet a varrat, nagyobb kötés is van rajta. Ezt leszedjem valamikor? Ha igen, bekötözzem majd újra? Ha igen, tegyek is mellé valami betadinet vagy hasonlót?



2022. máj. 13. 21:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne piszkáld. Az első héten ne érje víz, a sebtapaszt naponta cseréld. A varrat szedés semmiség, csak felül elvágja a fonalat és kihúzza. Szinte meg sem érzed.
2022. máj. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2022. máj. 13. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!