Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül eggyel több Xanaxot...

Véletlenül eggyel több Xanaxot vettem be, mint kellett volna. Lehet valami komolyabb baj? Mit tegyek, ha így késő este nem hívhatom fel a kezelőorvost?

Figyelt kérdés

0,25 mg-os, csak este kell szednem 2-t (tehát 0,5 mg-ot), de az asztalra tett egy családtagom (fogalmam sincs, hogy miért) még 1-et, így azt hittem, hogy én feledkeztem meg róla.

Mit tegyek? Lehet valami bajom tőle?



2022. máj. 16. 00:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Előbb fogsz elaludni.

Egytől nem lesz bajod.

De az orvos utasítását be kell tartanod. A xanax nagyon durva gyógyszer, nem szabad nyakra-főre nyelni. A májra nagyon veszélyes. Nmi függőséget is okozhat.

2022. máj. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Persze, nem veszem nyakra-főre, az orvost is tisztelem annyira meg a tudását, hogy betartsam az utasításokat.

És tudom is, hogy a Xanax nem a szarral gurigázós gyógyszer, ezért ijedtem meg nagyon

Nagyon-nagyon köszönöm a gyors válaszodat, örök hálám!

2022. máj. 16. 01:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Na mi volt?
2022. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül semmi extra nem történt, minden rendben volt🙏🏻
2022. máj. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!