Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klíma ellen valami megoldás?mu...

Klíma ellen valami megoldás?mumkahelyváltás helyett inkább valami ötlet, gyógyszer vagy trükk amivel kivédhetném a hideg levegő belélegzését?

Figyelt kérdés
A munkahelyemen kialakították a klímarendeszert, sajnos én nagyon erzekeny vagyok rá, fáj a torkom folyik az orrom előre hátra, garatcsorgás... Probaltam felvenni ilyen KN95-ös maszkot de sajnos nem véd tőle. Jeleztem bent hogy zavar mert nagyon fúj de sajnos ez kell az ottani termékeknek...

2022. máj. 18. 15:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy kollégám, aki rendszeresen azt csinálta (és megtehette, mert protekciós volt), hogy belőtte a klímát, majd szélsebesen elviharzott, s csak 3-4 óra(!) múlva jött vissza, és mivel én dolgoztam alatta (nekem volt ott az asztalom),én pedig nem bírtam (most sem bírom), én persze kikapcsoltam.


Utána meg mikor 3-4 óra múlva visszajött, még neki állt feljebb, hogy miért kapcsoltam ki. Mindez 3 asztallal egy szűk, pici irodában.

Végül home office-ba helyeztettem magam. Azóta nincs gond. Ennek kb.6,5 éve.

2022. máj. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
De hány fok van odabenn?
2022. máj. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a fok zavart (persze az is, mert ilyen 17-18-ra szokta állítani), hanem magában a légkondiban van valami cucc, ami belekerül a levegőbe, és borzasztóan beteggé tud tenni, le tud betegíteni.
2022. máj. 19. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs abban semmi cucc, csak takarítani kéne. De amúgy a kérdezőnél hány fok van? Mert nem hinném, hogy csak 10.
2022. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A légkondi az nálunk úgy működött, hogy mikor a csúcsfőnöknek vagy a közvetlen alfőnökének eszébe jutott, akkor ki lett pucoltatva (szakemberrel), amikor meg nem, akkor nem.


És nyáron orrvérzésig üzemelt, sokszor éjszakára is bekapcsolva lett hagyva.

A csúcsfőnököt a költség nem érdekelte (vagy ha érdekelte, sose jött be kontrollálni) az alfőnök meg imádta (magáncég) (nyilván más pénzével meg könnyű...)

2022. máj. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A klíma ettől még a világ egyik legjobb találmánya. Az egy dolog, hogy azok, akik azért, mert kint nyár van, bent is feleannyira öltöznek fel a 23 fokos irodában, mint télen a szintén 23 fokos irodában és emiatt fáznak aztán.
2022. máj. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 gabesz147 ***** válasza:

Csak a kérdező barátunk nem néz erre:-) , a # 4-es hozzászóló is azt kérdezte, hány fok van. Ha a termékek miatt kell, akkor nincs megoldás....


Max. melóhely váltás, ami nem könnyű.

2022. máj. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!