Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet használni a Bepanthen...

Lehet használni a Bepanthen krémet hegekre,pattanásokra (leginkább hegekre ha lehet) gyógyítására/kicsinyítésére ?

Figyelt kérdés
Egy angol honlapon láttam volna mintha lehet használni arcra csak nem vagyok benne biztos hogy tényleg jó lenne vagy több kárt okozna.

2022. máj. 19. 06:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet használni arcra, de egy begyógyult sebbel már nem sokat fog tudni csinálni. Akkor érdemes használni, amikor még gyógyul, mert olyankor elősegíti a hámosodást és esetleg a szebb/gyorsabb gyógyulást.


Nem lehet amúgy, hogy te a Bepanthen márkának a heg kezelőjére gondolsz? Mert van olyan nekik, de az nem ugyanaz, mint amit mi "bepanthen kenőcs"ként ismerünk.

2022. máj. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem konkrétan a “Bepanthen plus”kenocs re. Van heg kezelőjük én nem is tudtam ?
2022. máj. 19. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!