Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem tudok sírni Amióta antidep...

Nem tudok sírni Amióta antidepresszánst illetve nyugtatót szedek, ez így normális?

Figyelt kérdés
2022. máj. 19. 18:44
 1/5 anonim válasza:
Ez érdekes, én sem sírok mióta pszichiátriai gyógyszereken élek. Viszont most is sokszor van rossz kedvem, csak épp nem sírok, de sokszor rosszul érzem magam mentálisan. A gyógyszerek sem jelentenek igazi segítséget.
2022. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az antidepresszáns alul-felül "vág" az érzelmi skálán, ezért nehezebb. De amúgy miért akarsz sírni?
2022. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én se sírok és nem szomorkodok amióta antidepresszánst kaptam. De azért lehetséges. Elmeséltem a pszichológusnak a depreszió okát és akkor megkönnyeztem. Úgyhogy ha beleéled magad akkor fogsz tudni sírni. :)
2023. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fél évig nem ment.. aztán gyógyszer csere volt mert nem hatott (frontint meg scippát szedtem) most frontint meg auroixet és már tudok sírni. Nekem ez azért volt fura mert én előtte mindenen eltudtam sírni magam.
2023. febr. 22. 19:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mirzaten-t szedek. Előtte állandóan sírtam minden nap. Azóta nem sírok amióta szedek.
2023. febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!