Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyász pikkelysömörre...

A bőrgyógyász pikkelysömörre gyanakodszik.A fejbőrömön van. Tényleg soha nem fog elmúlni? Terjedni fog?

Figyelt kérdés
És szaporodni fog a többi testrészemre?Nagyon félek :(
2008. dec. 18. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Neki írj!!!

[link]


O

2008. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem fog elmulni, ha kezeled, es nem idegeskedsz, akkor szep eredmenyek erhetoek el, de sajnos mindig elojon, es amikor idegesebb vagy akkor jobban.

Draga kenceket ne vegyel meg, szeretik az ember csobe huzni, hogy azoktol elmulik. De sajnos nem.

2008. dec. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elso valaszolo, aki ajanlottad a hajanalitikust, neked o segitett? Milyen eredmenyt ertetek el? Engemet is erdekel.

A pikkelysomor az egesz testre kiterjed, kicsi foltokban, olyanok a foltok mint egy szarazsagfolt, ha csunyabb allapotba kerul akkor pedig piros, voros lesz. Nemcsak a fejboron van, hanem konyokon, igazabol mindenhol.

2008. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem segített, csak elolvastam a blogjában az ő történetét.

Valamint az ő vizsgálata nem annyiból áll, h rádsóz egy tipikus terméket, hanem rendesen kivizsgál. Egy próbát megér.

2008. dec. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezüst-kolloid nagyon hatásos lehet!
2008. dec. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia-mya


Nekem is az van vagyis volt:) de mára tünetmentes lettem, 3 évig elocom oldatot kaptam... semmire nem volt jó csak tovább terjedt félre kezelt az orvosom, pedig elöször kicsi volt :((((,


A patikában 1 nő ajánlotta a Bioderma Nodé K sampont és kondocionálót, ami nekem nagyon bevált, igaz kellett hozzá olyan 1 hónap de tökéletes!!!!! ára olyan (5 ezer körüli) sztem nem vészes,mellette Diprosalic oldatot használtam még de nem mindig csak ha annyira csúnya volt, már azt sem kell használnom,de a sampont az rendesen használom.

heti 3* kell :)


hát.. hogy többi testrészre szaporodik-e .. kitudja nekem képzeld el már lassan 4 éve van a fejemen 2 hónapja megjelent a karomon azt hidtem szivinfarktust kapok a lábamon és a hátamon, már nincsen se a kezemen, se a lábamon, csak a hátamon


Nem tudom nekem sztem a gyulladás hatására jött ki vigyázz ne fázz fel meg ilyenek, ha lány vagy akkor főleg!+Ne idegeskedj.


remélem elmúlik, durkkolok, bocsee h sokat irtam. Jó egészséget!!! :) cio

2009. júl. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!