Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki talál erre a problémára...

Valaki talál erre a problémára (izzadás) megoldást?

Figyelt kérdés
Azzal a problémával küzdök, hogy rendkívül izzadok. Igen, tudom, mindenki de fele nem ilyen mértékben, rólam 25 fok felett folyik a víz mindenhol, bármilyen lengén öltözök (ebből kifolyólag normálisan öltözködni sem tudok kb). Úgy érzem, hogy egyszerűen a látásmódomat és a viselkedésemet is elvitte ez egy olyan negatív irányba, hogy nyáron utálok kimenni a lakásból, hiába van szünet, illetve ha meg vagyok izzadva, vagy már elindulás előtt vagyok/unk elviselhetetlen lesz a viselkedésem. 2 éve (Covid alatt) költöztünk egy új városba, ahol nincsenek az osztálytársaimon kívül barátaim sem, amit szintén az izzadásból következő félénkségemnek és önbizalomhiányomnak tudok be. Bárki, aki ilyesmi problémával küzd talált erre megoldást? Nagyon elegem van már, egyszerűen nem bírom tovább(főleg, hogy nem járok társaságba emiatt, pedig egy társasági embernek tartom magam). 16/F

2022. máj. 23. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Zuhanyzás után izzadásgátló. Jó magam gélest használok, nem hagy úgy foltot sem.

Valamint a hintőpor is jó izzadásra és szagtalanul is tart. De ezzel finoman kell amúgy bánni.

Erős illatszereket ne használj, válogasd meg hogy mit eszel. Így nem lesz büdös az izzadtságod sem.

Jó szellőző ruhák, valamint mozgás sem árt. Én is ilyen voltam fiatalon, onnan a tipp. Bár most se vagyok éppen idős, de nem áll fenn már úgy a probléma.

2022. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Háziorvistól kérj beutalót hormonvizsgálatra, pajzsmirigy probléma okozhat ilyet.
2022. máj. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Solution antisudorica. Remélem jól írtam a nevét. Én csak nyáron használom pár alkalommal, mert sajnos olyat is hallani róla hogy növelheti a mellrák kockázatát, nem tudom ebből mi igaz. Nekem bevált, komolyan aki nem tudja milyen szorongani az izzadás miatt, el se tudja képzelni milyen felszabadulás volt.
2022. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Először labor és pajzsmirigyvizsgálat, ha nincs hormonális és szervi probléma, akkor hónalj botoxot javaslok, fél-hnegyed évre megoldja a problémát.
2022. jún. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!