Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A speedtol jelentkezhetnek az...

A speedtol jelentkezhetnek az ember boren foltok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 25. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%

Nem valószínű. Nekem inkább olyan volt hogy hetekig nyomtam, nem aludtam, majd túladagoltam és elájultam. Azóta görcsöl a kezem. Az idegrendszert vágja inkább haza. Persze mértéktől is függ.

Foltokról még sehol nem hallottam, pedig több ismerősöm is rendszeresen használja.

2022. máj. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem speed volt az báttya

kati, penta, mdpv hármasra tippelek

2022. máj. 25. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igaz. Nagyon ritka mostanság az igazi SP. Olyan szaga, állaga van minden, de mégse amfetamin a hatóanyag, hanem valami dizájner drog.
2022. máj. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Viszont attól se láttam nagyon foltokat. Ha tippelni kéne arra fogadnék hogy nem a drogtól van. De persze ez csak tipp 😅
2022. máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!Nekem lettek…ilyen “véraláfutás” jellegűek…ha arra gondolsz.De nem fájt vagy ilyesmi.Gondolom de csak TIPP a vékonyabb erek elpattantak talán az emelkedett vérnyomás miatt. Nekem a lábamon szokott lenni kettő vagy három kisebb folt.De nem akkor mikor “be vagyok szórakozva” hanem utánna másnap… pár nap után eltűnnek…anno első használat után nem volt ilyen.Többszöri ,rendszeres használat után jelentek meg először. De változó nem mindig jelennek meg ha épp spurizok.Különösebb figyelmet nem fordítok rá már megszoktam,hogy előfordulhat.Ez a legkevesebb gond a “ledzsaló” után :D De hát ez van a jó dolgoknak is ára van :)

Remélem segítettem!

18/L


(oktatást nem kérek a többi embertől köszi :) ha valakinek már remegnének az ujjai a billentyűkőn milyen frappáns EGYEDI választ produkálna miszerint én “drogos hulladék” vagyok nehogy nekem rosszul legyetek ,megkíméllek titeket a fáradozástól hisz általában azok írnak ilyet akik ki se próbáltátok ;) ).

2022. jún. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy spuri volt. Nkem egyszer hozott haza spanom amerikából adderallt (amfetamin tartalmú gyógyszer), semmi ilyesmi nem volt, pedig több száz mg-ot elnyomtam. Speed nem csinál ilyet, fel van ütve valami szarral.
2022. jún. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!