Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A székletemben szezámmag...

A székletemben szezámmag szerű kis pöttyök vannak (nem sok). Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre és elég undorító. Ez lehet bélférgesség? Nem igazán lehet szezámmag mert utoljára 1hete ettem szezámmagos dolgot és azóta mindennap volt székletem.:D

Ha bélféreg akkor itthon lehet kezdeni vele valamit hogy elmúljon?


2022. máj. 27. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy ezt így nem lehet látatlanban megmondani. Sok mindentől lehet.
2022. máj. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez így önmagában még kevés ahhoz, hogy így a monitor mögül laikusként rálehessen mondani, hogy igen. Komplexebb, több tünete lehet, nem feltétlenül az, hogy integet a féreg a kaksiból. Keress rá, bélférgesség tünete, meglátod mennyi mindent írnak.


Nem ettél mást, ami hüvelyes, vagy apró és nem feltétlenül magra kell gondolni. Ha sósmogyoróztál, akkor az is ott lehet. Rizs, kukorica pláne. Nem lehet erre mit mondani, csak találgatni a levegőbe.

2022. máj. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!