Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélsipoly műtét és az azt...

Végbélsipoly műtét és az azt követő gyógyulási/lábadozási időszak. Kinek mi a tapasztalata? A kérdés maga az első kommentben olvasható.

Figyelt kérdés

Sipoly

Végbélsipoly

Fistula

Kárlinger

Fonalhúzás



#végbélsipoly #fistula #sipoly #Kárlinger #Fonalhúzás
2022. máj. 27. 20:47
 1/4 A kérdező kommentje:

Hétfőn (05.23.)operáltak végbélsipollyal (fistula). Egy egynapos műtét keretében egy éjszakát bent töltöttem a kórházban, kedden délelőtt otthonomba távoztam, itthon lábadozom. A zárójelentésre az van írva: Kárlinger szerinti fonalhúzás szükséges majd a műtétet követő időszakban, meghatározott időpontokban. Annyit tudok, altatásban lesz a fonalhúzás, ezt az operáló orvos mondta nekem. Viszont a folyamattal kapcsolatban más információt nem találtam a neten, akárhol és akárhogy kerestem. Tudom, hogy minden eset más, mindenki teste más ütemben regenerálódik, illetve sok minden múlik azon is, hogy a sipolyjárat mekkora volt, stb., de mégis...

- Nagyjából hány húzásos alkalommal kell számolnom, mire a fonalak eltávolításra kerülnek a végbelemből ha hetente húznak rajta?

- Hozzávetőlegesen mennyi a végbélsipoly műtét utáni gyógyulási időszak?

- Mennyi a valószínűsége, hogy kiújul a dolog?

Ezen felül bármilyen információt köszönök szépen, amit fontosnak tartanak megemlíteni egy ilyen műtét és az azt követő gyógyulási folyamat kapcsán.

2022. máj. 27. 20:47
 2/4 A kérdező kommentje:

Az esélytelenek nyugalmával várom a válaszokat, tapasztalatokat a témával kapcsolatban. Legyen az pozitív vagy negatív.


Jelenleg nagyon el vagyok keseredve, tudom, hogy 5 napja vagyok túl csak a műtéten, de sajnos nem látom a fényt az alagút végén.


Jól esne pár bátorító szó...

2022. máj. 27. 20:49
 3/4 Barbell Deadlift ***** válasza:
Hogy vagy azóta?
2023. máj. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi történt aztán kedves kérdező?
2023. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!