Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Besüllyedt (tyúkmell szerű)...

Besüllyedt (tyúkmell szerű) mellet meddig lehet műteni?

Figyelt kérdés

Olvastam ezt is, azt is. Azt írják sok helyen, hogy 25 éves korig, mivel kb. akkor fejeződik be a csontosodás, van ahol azt, hogy bármikor.

Jelenleg 20 éves vagyok, és igazából nem tyúkmellem van, de a szegycsontomon nincsen meg ez a kifelé domborodó ív, hanem inkább csak egyenes, kicsit talán lehet, hogy homorú.

Elgondolkoztam a műtéten, mivel ha tényleg csak 25 éves korig lehet korrigálni, akkor szeretném, mert nem akarom később esetleg megbánni, hogy nem így tettem.

Azért zavar, mert így olyan mintha szinte nem lenne mellizmom, hiába edzek rá és neha elég önbizalomromboló tud lenni.


Szóval kérdéseim a következők lennének:

Egy vizsgálatra hova kéne elmennem?

Érdemesebb maszekba menni vele, vagy állami kórházban (feltéve, ha ott csinálnak ilyet) ugyan olyan szépen végzik a munkájukat?


Bárkinek bármilyen tapasztalatát nagyon szívesen meghallgatnám.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. jún. 5. 21:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve még az érdekelne, hogy ha valaki esetleg maszekban csináltatta, akkor kb. mennyit kértek el a műtétért?
2022. jún. 5. 21:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Háziorvos?
2022. jún. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 évesen műtötték az öcsémet, mondjuk neki tölcsérmelle volt. Már nyomta a szívét és a tüdejét, így megműtötték. Nekem is van, semmit sem csináltak vele, mert nem okoz problémát. Úgy gondolom, hogy tb alapon csak akkor műtenek meg, ha gáz van, a többi szépészeti beavatkozásnak minősül, amit a tb nem támogat. Ha zavar, csináltasd meg, de nem egyszerű dolog a mellkassebészet. Öcsémnek tisztán látszik a teljes műtéti heg keresztben a teljes mellkasán pedig már 36 éves.
2022. jún. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha befele horpad tolcser mellkas es azt barmikor mutik

Ha kifele all az a tyukmellkas es engem elkuldott anyamba az orvos 19 evesen : "tetszett volna elobb gondolkodni"


En mar orokre ilyen torz maradok :')


Viszont ha egyenes az nem baj, lehet nem jol edzel

Nekem a felhuzastol kezdett el jobban izmosodni

2022. jún. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!