Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 10éves kisfiúnál már egy hete...

10éves kisfiúnál már egy hete szédülés emelyges áll fenn . Háziorvosa elküldte vervetelre , hasi ultrahangra . Valakivel fordult már elo ilyen ? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2022. jún. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármi lehet, akár annyi is, hogy jött a meleg ő meg nem iszik eleget.
2022. jún. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fejét nem ütötte be, nem verekedett? Iskolában minden rendben (tanulás, barátok)?
2022. jún. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem verekedett , nem esett el .

Az angol nem igazán megy neki :/

2022. jún. 7. 09:25
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Okozhat ilyen émelygést az iskolai szorongás is. Én ezen a vonalon puhatolóznék tovább, amíg az orvos a szervi okokat vizsgálja.
2022. jún. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4, én meg addig hagynám békén. Semmit nem fog segíteni, sőt, ront, ha azt érezteted vele, hogy igazából baja sincs...
2022. jún. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5: A szorongás nem semmi. Ha a tanár megalázta a gyereket az osztály előtt, ő arról szégyenében otthon szólni sem mer, a szülő pedig nem tudja megvédeni. Nem azt kell vele éreztetni, hogy semmi baj sincs, hanem, hogy bátran beszélhet a problémáiról, nem fogják otthon is bántani, hanem megértik őt.
2022. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én feji/agyi problémára gondolnék elsősorban. Fül (egyensúlsuerv is),szem,agy. Ha nem múlik,neurológushoz elvinném.
2022. jún. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*egyensúlyszerv. Bocs,elírtam.
2022. jún. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!