Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Drogosnak számítok?

Drogosnak számítok?

Figyelt kérdés
Van egy szokásom, ami nem tudom egészséges-e vagy nem, de elég gyakran csinálom, időmtől függ, munka után szoktam, meg lefekvés előtt ha melónap van, ha nincs akkor 3-4x általában egy nap. Lényeg, hogy nagyon meleg, forró közti hőmérsékletben zuhanyzok 15 percet kb, amitől nagyon megszédülök, bódult állapotba kerülök egy 30-45 percre, ami nekem nagyon jó érzést ad. Nem tudom mitől lehet, megemelkedett pulzustól, vérnyomástól, testhőtől, vagy a kiszáradástól de nagyon élvezem, sokszor sóvárgok az érzés után, van mikor egész nap erre várok. Ilyenkor csak elfekszem és élvezem a bódulatot, hallgatok mellé valami videót vagy a TV-t.

2022. jún. 7. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mitől lehet"

hő -> értágulat -> vérnyomásesés

2022. jún. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez egészségtelen?
2022. jún. 7. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Drogosnak nem, legfeljebb nevezzük szenvedélybetegségnek. Olyan élettani állapotot idézel elő saját magadnak, amitől eufória érzés tölt el.
2022. jún. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!