Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj a fejem lassan 6. Napja,...

TSZXFRD kérdése:

Fáj a fejem lassan 6. Napja, lehetséges a közeledő 3 napos vihar miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Eddig sohasem volt problémám a fejfájással, mert konkrétan sohasem fájt még :D

Szóval 6. Napja fáj nem nagyon és nem folyamatos a fájdalom, néha abba hagyja, néha újra fáj a fejem kétoldalánál érzek fájdalmat és tippem sincs, hogy mitől lehet.. Alvás előtt elmúlik, szóval nem annyira durván fáj, de azért idegesít, hogy mitől lehet ez a fájdalom, főleg úgy hogy bármit beképzelek magamnak és pánikbeteg is vagyok. Iszok eleget, sokat vagyok kint a levegőn is,kosarazok,edzek, focizok, viszont autóban mindig lehúzott ablakkal szoktam utazni és az mennyire valószínű, hogy huzatot kaptam? Gyógyszereket nem nagyon szedek, nem akarok hozzászokni és amúgy se nagyon szoktam. Ha holnap nem múlik, nem várok megyek dokihoz.


18/F



2022. jún. 8. 09:48
 1/3 anonim ***** válasza:
52%
Hú az enyém is basszus.
2022. jún. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jobbulast neked is!
2022. jún. 8. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:
45%

Igen,lehet a viharhoz köze.

A fejfájás,főleg ha napokon át tart(az én rekordom sajnos 2 hét volt),nagyon rossz érzés.

Azért csináltass egy vérképet hogy minden rendben van e.

2022. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!