Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez milyen típusú akne lehet, ...

Ez milyen típusú akne lehet, Mi lehet ra megoldás?

Figyelt kérdés
Tele az arcom állandóan:(

2022. jún. 17. 18:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2022. jún. 17. 18:36
 2/14 anonim ***** válasza:
Kép lemaradt.Nekem is volt csúnyán aknés a bőröm.Csak gyógyszeres kezeléssel sikerült megszabadulnom tőle.
2022. jún. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem olyan vészes.Enyém ezerszer rosszabb volt:D

Menj el bőrgyógyászhoz.

#2

2022. jún. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Voltam már többször is de semmi értelmes választ nem kaptam még,hogy pontosan miért van ez.

Krémeket,de nem lett jobb,

Meg egyszer csináltam roacuttan kúrát de kb azonnal visszajött sajnos:(

2022. jún. 17. 18:40
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

Nekem mint írtam rosszabb volt és szintén Roacuttan kúra volt 2-szer mert az első nekem sem volt elegendő.Szerintem még egy kúrát csinálj végig,nekem az hozta rendbe az arcom.

Sotretet is szedtem rá.Az volt az első kúra majd 2 Roacuttan kúra,persze volt köztük szünet több hónap.

#2,3

2022. jún. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
ez szinte semmi lol. nekem sose volt aknem de rosszabbul nezett ki ennel az arcom tikinoromban. az akne nagyon nem itt kezdodik
2022. jún. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez inkább ilyen fungal-acne nak tűnik. Érdemes lenne először Canestent + Benzoil-peroxidot bevetni.

Nem látom annyira vészesnek, hogy nyomd az iso-tertinoint rá.Inkább figyelj a tisztításra és egy erősebb kémiai hámlasztó, BHA/Szalicil sav is jó lehetne, ez csökkenti a bőr rücskeit, mély tisztít.

2022. jún. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Erre a fungal dologra gondoltam én is,smink ecsetek miatt,de nekem a felkarom,a vállam a nyakam is ilyen.

Aprócska rücskök,maguktól be sem gyulladnak szinte,csak előszeretettel nyomkodom mert néha ram tör hogy most azonnal el akarom tüntetni az összeset és szét vakarom magam,meg nyomásra könnyen kijönnek,pici kemeny fehér pati,mint egy icipici rizsszem,kipattan belőlük.

2022. jún. 17. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A tej teljes elhagyása 100 %-ban segített!
2022. jún. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Juj ez elég drasztikusan hangzik!

De érzem magamon hogy akkor jobb egyébként ha nincs tej. Meg a hasam is nagyon bepuffad,kb terhesnek nezek ki ha sok tejeset eszem.

2022. jún. 17. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!