Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai magasvérnyomás lenne?

Éjszakai magasvérnyomás lenne?

Figyelt kérdés
Éjszaka folyamán többször járok WC-re, reggel pedig homályosan látok. Az éjszaka olyan érzésem van, mintha zsibogna a tarkóm. 30 éves vagyok, férfi. Hogyan tudnám kideríteni, hogy éjszaka magas a vérnyomásom? Nappal normál értékeket mérek. Ahogy felébredek, negyed órán belül normalizálódik minden.
2022. jún. 27. 07:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy kell kideríteni hogy megméred !!

Ez eszedbe se jutott??

2022. jún. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor alszol, valaki mérje meg a vérnyomásod. Nyilván fel fogsz kelni rá, de mivel az egy elég gyors dolog, így meg fogja mérni rendesen. Aludj el úgy hogy már rajtad van az eszköz. Családtagodat vagy aki épp ott van, mondd hogy mérje meg abban az időben amikor tapasztalni szoktad a zsibbadást.


Alvás közben egyébként nem szokott magas lenni a vérnyomás, kivéve ha drasztikusan alacsony a pulzusod. Az viszont lehet komoly probléma. Bár én nem értek hozzá. De ezek az értékek fordítottan szoktak lenni

2022. jún. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Alvás közben rápróbálunk majd a párommal. Amúgy szoktam mérni, de alvás közben elég nehézkes. :)
2022. jún. 27. 09:09
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem az éjszakai pisilés az mellékvese kifáradás.
2022. jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj el a háziorvoshoz! Elvileg tudnak adni olyan eszközt, ami egész nap rajtad van és folyamatosan méri a vérnyomásodat, akkor is, amikor alszol.
2022. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!