Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kyra pro táncos tornái érnek...

Kyra pro táncos tornái érnek valamit?

Figyelt kérdés

100kg 164cm nő.


Lesz eredménye annak ha kalóriadeficit mellett egy héten 5x ugrabugrálok min 30-40percet a videóira vagy inkább keressek valami másfajta mozgást?



#fogyás #Kyrapro
2022. jún. 27. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Étkezésre odafigyeléssel kell indítani először is. Ez fontosabb még, mint a mozgás az elején. Ha már fogytál kicsit ("lesz eredménye"), akkor meg szép fokozatosan el lehet kezdeni mozogni, ami neked bejön. Alapvetően a 30-40 perc mozgás jól hangzik, de nem biztos, hogy ezt bírnád az elején egybe. Azért is szépen fokozatosan kezdd el, ha ezt, akkor ezt, de én lehet, hogy inkább valami alacsony intenzitású kardió edzésekkel indítanék.
2022. jún. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 napja Jámbor Brigi light kardiójára tornázom 30perc nem mondom, hogy simán mert van h ő 20-at csinál én csak 15-öt bírok, de egész jól megy. Kyra videóit megnézve sokkal lightosabbnak tűnik, de sokan írták ezért kérdeztem.

Köszi, hogy válaszoltál!

2022. jún. 27. 09:22
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Szerintem is a táplálkozást kellene rendbe tenni első lépésben. A heti 5 edzést pedig soknak tartom. Bár manapság az a nézet a menő, hogy mozgásból sohasem elég, valójában abból is be lehet sokallni. Az evidens stresszforrásokon kívül ugyanis léteznek belső, "csendes" stresszforrások is, amelyek ugyanolyan rombolást visznek végbe, mint az ismert stresszforrások. (Ugyanígy rejtett stresszforrásként tartják nyilván a behintázó vércukrot is, ami a mai gluténalapú táplálkozás egyik rákfenéje.)
2022. jún. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!