Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Utalhat betegségre? Ha igen,...

Utalhat betegségre? Ha igen, mire utal?

Figyelt kérdés
2hete folyamatosan jönnek ki a pattanások az arcomon. Előtte nem volt erre példa. Hol miteszer gyullad be,hol csak simán kijön egy dudor. De az egészbe az a legfurcsább,hogy csak arcom jobb oldalán vannak.
2008. dec. 19. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem betegseg ez. Menstruacio kornyeken, elotte, kozben szokott kijonni, esetleg uj kremet, arcapolot hasznalsz, vagy tul sok csokoladet, kakaot eszel, es a fustolt dolgok szalamik sem tesznek jot a bornek, ezektol mindig kijonnek a pattik.

Probald ki, hogy nem eszel egyaltalan csokoladet, es fustolt dolgokat, kb. 2 hetig. Igyal nagyon sok asvanyvizet, majd 2 het mulva ird meg, hogy milyen lett a borod!

2008. dec. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólóval. Nyugodj meg, komoly betegségre biztos nem utal az ilyesmi.

Nekem is van így néha :s pedig sosem voltam pattanásos. Aztán egyszer csak az arcom egyik oldalán, az arccsontomnál oldalt, kijött sok pattanás, kis piros foltocskák, és sok hatalmas fekete mitesszer. de ezeket kinyomni nem lehet sehogysem. Néha pár hatalmas pattanás, ami meg csak úgy reped szét, és tele van. Fujj. Rettenetes. Én sem tudom mitől van, de egy idő után el fog múlni. Nekem nyáron volt, azt mondták a meleg és az izzadás miatt. De télen is lehet ilyesmi, akkor valószínűbb a táplálkozás miatt. Vagy nem takarod be nagyon krémmel, alapozóval? De ha egy hónap múlva se javul semmit akkor érdemes elmenni bőrgyógyászhoz. Nekem is lassan múlt el, és a mitesszerek még mindig megvannak nagyrészt. Fürdés, gőzölés, arcradír jó volt. Utána egész szép volt mindig. Sokszor raktam rá tonikot is. Krémet nem nagyon, csak ritkán ha van antibakteriális krémed. De néha áttörölheted alkoholos vattával is. De csak óvatosan mert az alkohol nem tesz jót a bőrnek egyébként. De nekem segített eltüntetni.

Végül is sk dologtól lehet akár a stressztől is.

De nem kell aggódnod, ez nem betegség jele szerintem.

2008. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is zsírosabb a bőröm,szerintem azért mert most nem mozgok annyit,meg mindig be van burkolva a ruhába,és nem bír lélegezni. A pattanás utalhat arra is,hogy sok a méreganyag benned.
2008. dec. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csokit nem eszek,max 1-2szer egy héten. Füstölt dolgokat nem szeretem mert émelygek tőlük. Alapozni,krémezni pedig nem szoktam magam,mert előtte nagyon szép volt a bőröm. Na ezt adjátok össze! :DD
2008. dec. 20. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!