Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 130-140-es pulzus stresszhelyz...

130-140-es pulzus stresszhelyzetben mennyire normális?

Figyelt kérdés
Ma volt a forgalmi vizsgám, ami előtt és közben is, szinte egész nap ideges voltam, nagyon izgultam. Hozzáteszem, diákkoromban egy-egy vizsga vagy az érettségik előtt ugyanez volt. A vizsga végül sikeres lett, de most nem is ez a lényeg, hanem hogy utólag rápillantva az okosorám naplójára, 141 bpm-ig is felszökött az érték egyszer-egyszer, pedig fizikailag semmi intenzívet nem csináltam. Ez normális, vagy ennyire stresszes típus létemre érdemes lenne ilyenkor bevenni egy Frontint, esetleg más ötlet?

2022. jún. 27. 18:58
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Frontin mellett ne vezess:

"A készítmény hatásai a gépjárművezetéshez és gépek kezeléséhez szükséges képességekre

A szedáció, az emlékezetkiesés, a csökkent koncentrációs képesség, vagy a károsodott izomműködés hátrányosan befolyásolhatja a gépjárművezetéssel, vagy gépek kezeléséhez szükséges képességeket. Kialvatlanság esetén, a csökkent éberség valószínűsége megnövekszik."

2022. jún. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Könyörgöm! Ne úgy dobáljátok már a frontint, mint egy c-vitamint...

EGyáltalán honnan van a zsebedben ilyesmi, anélkül, hogy orvos - alapos indokkal - felírta volna...???

2022. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az észrevételeket, de nyugodjunk le picit, főleg ketteskére értem. Miből gondolod, hogy én Frontinnal a zsebemben közlekedek mindenhova? Épp azért tettem fel kérdés formájában, hogy tájékozódjak. A házidokimmal már konzultáltam erről, és ő erőteljes szorongásra anno ezt javasolta, de nyilván én sem szeretnék gyógyszeren élni, ezért jelenleg nem is szedem.
2022. jún. 27. 19:13
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Szia , látom te is ahogy én is a pulzusod miatt aggódsz , mostanában nekem is magasabb sokkal , a legkisebb stresszre , volt hogy orvosnál pár napja 120bpm , nem órával hanem ott mérték , az órában már nem annyira bízok , most nemrég zuhanyzás után ülve 110 , 1 órával utána állva 92-100 , most nemrég ment le 75- ig , nyugodtan bevehetsz frontint , egyrészt csökkenti a streszt és ez által nem fog így fölmenni és nem aggódsz annyira - amiatt is följebb mehet. Nem neked mutatott 180-at stb , alacsony is szokott lenni ?
2022. jún. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én évekig vezettem frontinnal , sőt PÁV 1-es vizsgát csináltam 92%-os eredménnyel 2db 0.5mg frontin mellett.
2022. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalmi pulzus (otthon relaxálva a fotelben, semmi stressz, tv, meg rohangálás) 100 felett bajos. A maximális pulzusérték 220 - az életkorod, ha efölé megy, akkor érdemes az orvosoddal konzultálni. Az állandó méricskélés nem normális, hiába van ilyen funkció az okosórákon. Ha rosszul vagy vagy az orvos mondta, akkor mérj.
2022. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a visszajelzést! Igen, valóban kezdem elhinni, hogy én spilázom túl a dolgokat. Igazából rosszul nem vagyok, az orvosaim szerint szervi bajom nincs, szóval le kéne szállnom a témáról. Kicsit furcsa ez, mert régen én egyáltalán nem foglalkoztam ilyenekkel, csak kb. fél éve értelmezem vélhetően félre a testem működését. Könnyen lehet, hogy hipochondria, nem tudom.
2022. jún. 27. 22:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobd ki az okosóradat!
2022. jún. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerinted pontos az óra ?
2022. jún. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!