Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy bal oldalra...

Lehetséges hogy bal oldalra sugárzik az epefájdalmam? Bal oldalon a köldökömtől pár centivel feljebb szúrkál de nem folyamatosan hanem rohamszerűen. Közben hidegrázás.

Figyelt kérdés
Tavaly ugyanez volt, sürgősségin megnézték, azt mondták az epe fala van egy kicsit megvastagodva és ennyi diétázzak. De most megint ez van egy ideje és elgondolkoztam, hisz az epe a jobb oldalon van nem?

2022. júl. 10. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet sajnos.. nekem nagyon sokáig ki se derült, hogy epekovem van, mert a vakbel tájékán fájt.
2022. júl. 21. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Arya93 válasza:
Kedves kérdező. Kiderült, hogy mi okozta a panaszaidat?
2022. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2 koszonom hogy erdeklodsz, azota halisten elmult! :) epes vagyok szoval valoszinu az volt a baj..
2022. szept. 14. 20:40
 4/4 Arya93 válasza:
Értem. Sajnos nekem is ez a problémám, hol jobb hol rosszabb. Uh voltam meg júniusban akkor azt mondták lusta az épem, van amikor tünetmentes vagyok de van amikor így kínoz.
2022. szept. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!