Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon véres a székletem, és...

Nagyon véres a székletem, és a wcpapír is már 1 hónapja, de nem fáj. Mi a baj?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
aranyértől kezdve a vastagbélrákig bármi lehet, és egyik sem kellemes dolog, orvoshoz menj
2010. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A véres székletet mindig komolyan kell venni, mert nagy bajra is utalhat, persze az esetek többségében nem erről van szó. Gastroenterológiára kell elmenni, ahol valószínűleg vastagbéltükrözést fognak javasolni, ami biztosan kideríti, hogy mi a vérzés oka. Ha esetleg polipod van, akkor ezt rögtön el is tudják távolítani.
2010. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fáj a tükrözés? nagyon félek elmenni:S
2010. szept. 22. 07:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, legalábbis nem emlékszem semmire, mert bódításban csinálták. Inkább az előző napi koplalás volt a rosszabb. Van, aki azt mondja, hogy fájt neki, úgyhogy ez lehet, hogy egyén vagy orvosfüggő. Ha kellemetlen is biztosan nem rosszabb, mint mondjuk vastagbélrákban meghalni. Szerintem ne halogasd és menj el, akkor utána legalább nyugodt leszel ha nem találnak semmilyen komoly problémát.
2010. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!