Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gomás a nagylábújjamon a...

Gomás a nagylábújjamon a köröm levágtam az egészet szinte meggyógyulhat?

Figyelt kérdés
Csak a tetejét akartam de fájdalom nélkül jött fokozatosan majdnem az egész!Talán kb 1cm maradt az alján tovább nem jött kitépni nem akartam! Patikus azt mondta kenjem Canesten pluszal ezt csinálom is de tényleg segíthet?Volt valakinek így és meg is gyógyult?Vagy feleslegesen kenegetem? Örülnék ha meggyógyulna? Válaszokat előre is köszönöm!

2022. júl. 21. 16:25
A kérdező szavazást indított:
Lábgomba
Nagylábújj
3 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kenjed, különben ugyanolyan gombásan fog tovább nőni. Sokáig tart, de add fel.
2022. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kenegetem naponta többször is kitartó vagyok csak múljon el!Szép napot!Köszi!
2022. júl. 21. 18:34
 3/10 anonim válasza:

Nekem az a tapasztalatom,hogy a Canesten termékek egyikétől sem múlik el a gombás fertőzés,sőt.... fent tartja.

Válts teafa olajra!

2022. júl. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés, amire 2 válasz lehet: lábgomba/nagylábujj ?
2022. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Elrontottam szavazást nem akartam de leírtam minden!Nagy lábujjon körömgomba levágtanm jól a 3/4-t így meggyógyulhat v.nem ha kenegetem ez a kérdés?
2022. júl. 22. 05:29
 6/10 anonim ***** válasza:

Persze, újra kinő.

Az viszont simán lehet, hogy bár először jól néz ki, az is begombásodik, ha még maradt fent gombás rész az 1/4-ben.

2022. júl. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem segített a Canesten Pro. De való igaz, hogy naponta kellett kenegetni, és be is kell bugyolálni gézzel/ragtapasszal, hogy használjon a krém. Nyáron ez nem annyira buli - papucs/szandál -, és kb. egy évig tartott, amíg egyfelől lejött a gombás rész (nálad kérdező ez ugye megtörtént), másrészt kinőtt újra.
2022. júl. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem jött le teljesen levágtam a tetejét és ahogy vágtam lejött a 3/4-e addig tudtam vágni azóta naponta többször kenegetem a Canesten pluszal!
2022. júl. 22. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Én Canestennel kenem ugyanezért, van javulás de még mindig jönnek le gombás részek. Nektek fáj vagy fájt is ahol gombás?
2022. aug. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen én is így veszem észre hogy jön le a gombás rész van hogy fáj van hogy nagyon viszket! Nem tudom mi lesz ebből minden nap duncba teszem!
2022. aug. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!