Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hullik a hajam, mit tegyek?

Hullik a hajam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az utóbbi 1-2 hónapban észrevettem, hogy egyre intenzívebben hullik a hajam. Előtte mindig nagyon dús, erős szálú hajam volt, de most egyre ritkásabb. Nem mosom többször, mint annak előtte, nem használok másik sampont, új stressz tényező sem lépett be az életembe. Mitől lehet ez és mit tudnék tenni, hogy megállítsam?

17/L



2022. aug. 4. 20:56
 1/2 anonim ***** válasza:
58%
Menj el egy bőrgyógyászhoz, aki végez hajvizsgálatot, majd ő tudni fogja a továbbiakat. De fontos, hogy egy valid bőrgyógyászhoz menj, valódi orvoshoz, mert a hajhullás témára rengeteg képzetlen sarlatán telepedett rá.
2022. aug. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én többször voltam bőrgyógyásznál hajhullással. Le sem sz@rtak. Volt amelyik megnézte legalább a fejbőröm. Nem látott semmi kórosat felirt apicort folyadékot ami semmit nem használt. Volt amelyik a fejbőröm sem nézte meg csal annyit mondott a patikában vannak jó hajhullás elleni tablettál viszlát. Tb támogatott helyeken annyi van kírva hogy bőrgyógyász. Mind "valódi" orvos de a hajhullással csak akkor érdemes hozzájuk menni ha elváltozást látsz a fejbőrödön. Egyébként is több mint két hónap mire időpomthoz lejet jutni. Addigra kihullik az ember haja.

Inkább a háziorvostól érdemes kérni egy beutalót laborra hátha abból kiderül valami. Ha nem akkor még a.rossz fogakat tanácsos megcsonáltatni ha az sincs akkor kezdődik a kálvária és kísérletezés a drogériák és patikák hajhullás elleni termékeivel. Hátha valamelyik hat. Nekem folyton hullik tudom milyen ez. :( Revalid kapszula ami nekem korábban bevált. Kb 2 hónap múlva kezdtem érezni a hatását. Sajnos ma már ég tőle a gyomrom. Meg a dercos ampulla. De legutóbb pl pomt nem hatott az sem. Jó drága mind a kettő.

2022. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!