Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Reggelente olyan mitnha be...

Reggelente olyan mitnha be lennének dagadva az ízületeim a kezemen, mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Mikor már buszon vagyok akkor érzem mintha a hajlatoknál be lennének vastagodva az ujjaim. Ilyenkor sokkal "tompábban" érzek és sokszor le is verek valamit, amit megy akartam fogni.

Nagyon rossz érzés és majdnem minden reggel ilyen.


Mi lehetne rá egy megoldás?


2022. aug. 8. 07:33
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

"Mi lehetne rá egy megoldás?"

Talán elmenni a háziorvoshoz és neki elpanaszolni a dolgaidat? 🤔

2022. aug. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
#1, ugyan már… sokkal jobb szenvedni, mint az ingyenes orvosi ellátást igénybevenni
2022. aug. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 és #2

Az "ingyenes orvos" (aki nem ingyenes mert ha nincs TB-d akkor nem fogadhat, a TB-t meg fizetni kell) 1 óra várakozás után 2 perc alatt annyit mondott, hogy "biztos keveset iszol, következő!", mikor napi 4 litert meg szoktam inni, plusz még vitaminokat is szedek és nem iszom alkoholos dolgokat.


Ahogy az "ingyenes orvos" mondta: Következő!

2022. aug. 8. 17:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Drága kérdező!


Tudod, nem itt kéne panaszkodni, mert itt senki se orvos, hogy egy komplett diagnózist fel tudjon állítani, nem nekünk van bajunk, hanem neked. Keress akkor egy fizetős orvost, csupán csak a te érdeked, nem a miénk. 🤷 Te vagy a beteg, nem mi. Kérdéskiírás helyett, már a helyi kórház orvosszakrendelését kellett volna bújnod.

2022. aug. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
B+ kérdező, én nem a semmihez sem értő háziorvosról beszéltem az előbbi válaszomban, te észlény. Hanem a komolyabb SZAKorvosokról. Akinek agyi és megértési problémája van, az te vagy. De nem baj, picsogj csak tovább, a te kezed fáj még mindig, de annyi agyi kapacitásod sincs, hogy ne ide írkálj, hanem kórházba menj a problémáddal.. mindegy.. további jó siránkozást és remélem még tovább fog fájni a kezed, mert ezt érdemled!
2022. aug. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!