Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki 3 műszakban...

Van itt olyan aki 3 műszakban dolgozik?

Figyelt kérdés

Hello, életemben először fogok 3 műszakban dolgozni. Nagyon félek tőle, mi lesz ha nem bírom. Szivbeteg vagyok, de gyógyszerrel szépen karbantarthato a betegségem.

Hogyan, mikor fürödtök? Nagyon nehéz az átállás a muszakok közt? Van erőtök pl boltba menni, programokat csinalni? Köszönöm


2022. aug. 9. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Ha rendesen be lehet sötétíteni a szobádban, akkor mûködik.



Éjszaka vásárolni jobb, kuss van, nincs tömeg, 24/7es teszkóban kifejezetten hatékony leszel.


Fürdeni melóból hazaérve, mert csatakos vagyok.

2022. aug. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%

"mi lesz ha nem bírom. "


Akkor felmondasz és keresel valami értelmes nem rabszolgamunkát.

2022. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, az orvosok, nővérek is három műszakban dolgoznak. Nem feltétlen értelmetlen melók ezek
2022. aug. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben kettes, de akkor a különbözetet fizeted?
2022. aug. 9. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelen. 5 éve csinálom. 5-6 nap egyik hét, majd a másik, majd a harmadik. Gyári 8 órás munka, tehát egy fél órát sem tudsz ledőlni. Mire megszokod az egyik hetet, jön a másik. Éjszaka-délután-délelőtt váltakozásával. Annyiból jó, hogy nem igazán kell szabadságot kérni ha ügyet akarsz intézni, orvoshoz menni stb... Mindenki másképp bírja a műszakokat, én személy szerint a korán kelést nem bírom.

Boltba menni úgy mész el,hogy erőt veszel magadon, és belegondolsz, hogy otthon vár a puha ágy, de csak miután gyorsan lezuhanyoztál.

2022. aug. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!