Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha a COVID19 vakcina miatt...

Ha a COVID19 vakcina miatt valakinek egészségügyi gondja lesz azért ki vállal felelősséget?

Figyelt kérdés

Jóformán mindenhol arról olvasni hogy oltasd be magad.


Viszont arról kevesen beszélnek hogy mi van ha kihoz egy lappangó betegséget vagy felerősít.


Ilyenkor mivan?



2022. aug. 13. 14:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%

Semmi.Old meg magad,így jártál.Felelősséget senki sem vállal érte.Hogy is tehetné hisz nincs is még rendes engedélye 2024-ig ha jól tudom.

Tehát ha gondod adódik akkor te bajod lesz.

2022. aug. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%

Az van hogy "Bizonyítsd be hogy az oltás okozta"


Ami kb esélytelen.. A legtöbb orvos azonnal rávágja hogy "ez nem az oltástól van"


Vagyis ahogy az első is írta: Így jártál!


Aki felelősen gondolkodik az biztos hogy nem kockáztatja az egészségét ezekkel a vakcinákkal!

2022. aug. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Senki


Hülye aki még hisz ezekben a kovidokban meg oltás.. hagyjuk már

Mese..

2022. aug. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Hiába pontozzátok le őket igazuk van: senkit nem terhel felelősség a mellékhatások miatt.
2022. aug. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%

Te. Ahogy akkor is, ha a doki által javasolt gyógyszert beszeded akármilyen más betegségre, vagy ha simán bekapsz egy szem aspirint. A gyártó felelőssége, hogy a lehetséges mellékhatásokról, illetve azok előfordulási esélyéről információt biztosítson, ez a világon minden egészségügyi szerrel így van. Konkrétan enélkül működni se működhetne egyetlen gyógyszergyártó, hisz hogy soha senkinél semmilyen mellékhatás ne léphessen fel, az lehetetlenség, emiatt egy mezei fájdalomcsillapitó gyártója is azonnal csődbemenne a perköltségek miatt.

Tényleges felelőssége akkor van bármely gyógyszer gyártójának, ha egyrészt elhallgat információkat, emiatt olyan mellékhatást vált ki nálad amire nem számíthattál, és másrészt természetesen ha egyértelműen bizonyítható, hogy a hatást a gyógyszer váltotta ki.

2022. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Nem tudom mi a gyászt lehet azon lepontozni hogy senki sem vállal érte felelősséget:))) Aki ennyire pontoz akkor linkelje a felelősség vállalási nyilatkozatot róla vagy fáj az igazság?Igen,makacs dolgok ezek a tények bár Japánban ha jól tudom már el van különítve pár millió vagy milliárd a károsultaknak tehát ott már olybá tűnik nincs tagadás:)
2022. aug. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%

Titkosított kutatási eredmények vannak egyes gyógyszergyártóknál,nem?:)

Akkor?

2022. aug. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%

"Titkosított kutatási eredmények vannak egyes gyógyszergyártóknál"

Fejlesztés alatt álló készítmények esetén nyilván, hisz nem szeretnék hogy a konkurencia beelőzze őket. De ez hogy jön ide?

2022. aug. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%

A lepontozóktól kérdezném, hogy nekik akik facebookon próbálnak tanácsot kérni mit javasolnátok?? ha annyira vállalják a felelősséget..


""Sziasztok! Nem tudom hova írjam de kérek tanácsot tőletek! 😞 Április 6án kaptam 3. pfizer oltást! És 3 hónapot késett után 1 hétig tart menstruáció utana júliusba 10 napot késett ekkor július 31-e óta vérzésem van (nem folyamatos vérzés) 1 hétig menstruacio volt,utána már napi egyszer vagy kétszer jött vérzés néha fáj a hasam! Mert eddig nem volt semmi bajom! Valaki járt már így? Nagyon félek!😭Kérlek negativ kommenteket kíméljenek!""


Alatta komment:

""Nekem is nagyon erős vérzésem lett és egy miómám...volt hogy egy hetet késett volt hogy mensi után 8 napra újra megjött...az orvosom azt mondta minden rendben fogadják el hogy öregszem...ezzel együtt kell élni...megjegyzem 39 éves vagyok...nem gondolnám hogy olyan öreg....""


Másik komment:

""Mindig oramű pontosságú volt a verzésem. Egy oltás után 3 hétre kezdödött. Nagyon erős vérzés 12 napig, 21 napra újra. Méh nyálkahártya folyamatos vastagodás. Semmit nem adott rá a nőgyogyászom azt mondta idő kell vissza fog állni. 4 hónap múlva vissza állt, csak sajnos az endometriozisom vissza jött, csak most 4 nagy cisztával. Műtét elött állok.""


És még sok hasonló, de nem fogom mind bemásolni..


Az ő esetükben is aztán nagyon vállalják a felelősséget...

2022. aug. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%

Úgy hogy nem lehet tudni mennyi embernél miféle mellékhatásokat okozott:))ű

Csak ezért:DDD Ja és be lettek fenyítve majd pár 100 oldalt megosztottak mivel muszáj volt és nem túl jó eredmények voltak:)))

Kicsit még tájékozódj és akkor rájössz te is hogy hogy is jön ez ide:P

Na mentem mert nem fárasztom magam mert már unom hogy mindenkit tájékoztassak a valóságról és unom hogy nem értik.ű

Mindegy nekem nem az én egészségem bánja!További jó oltakozást azoknak akik így döntöttek hisz minden joguk meg van hozzá és kívánom hogy ne legyen semmi bajuk.

2022. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!