Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig bírtok egyhuzamba...

Mennyi ideig bírtok egyhuzamban állni?

Figyelt kérdés

Nekem szerintem kicsit rossz az állóképességem. 1 óra után elkezd fájni a talpam, a lábam, ha sétálok akkor jobb szokott lenni. De 1 óra után akkor is elfáradok, és le kell ülnöm... és akkor úgy vagyok vele, hogy na innen egy darabig nem állok fel. Hogyan tudok javítani ezen?


22 éves nő vagyok, nem vagyok valami nagy termet. Mindössze 155 cm vagyok és elég vékony.



2022. aug. 30. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nagyjából normális, még a koronaőrök is kétórás váltásban vannak, pedig őket edzik erre.

Az állóképesség egyébként nem ez alapján mérődik.

2022. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1.

Pedig ha tudnák, hogy ülve ugyanolyan jól lehet őrizni mindent.

2022. aug. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon nem sokáig, bár nem egészséges alapból a lábam.
2022. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 másodperc. Maximum! - Voltam orvosnál vele!
2022. okt. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, szerencsére nem is volt rá szükség. Utoljára talán iskolában voltak olyan ünnepélyek, ahol sokáig kellett állni, például évzáró, ezeket szívesebben álltam végig, mint az évnyitókat.

Nem is jó, nem is egészséges egy helyben állni sokáig. Sétálgatni kell közben.

2022. okt. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!