Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » COVID oltás, hogyan döntsek?

COVID oltás, hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

Előljáróban annyi, hogy még, mikor bejöttek az oltások, akkor a szakorvosomtól kaptam egy papírt, hogy a betegségem miatt nem kaphatok oltást.


Én betartottam minden járványügyi intézkedést.


A gond ott van, hogy most egyre többen covidosak, és egyre több oltatlan/vírustagadó/oltásellenes ismerősöm van nagyon rosszul és szenved a tünetektől, szövődményektől.


Be merjem-e adatni az orvosi tiltás ellenére az oltást?


2022. szept. 8. 10:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen ne vedd fel az oltást, ha neked ez ellenjavallt. Fiataloknál ritkán végzetes a fertőzés és már jóval többet tudnak a Covidról és a kezelési lehetőségekről, mint az elején.
2022. szept. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mi számít fiatalnak? 30 éves vagyok és jelenleg várandós
2022. szept. 8. 10:54
 3/18 anonim válasza:
84%
nehogy beoltasd magad , levelező társam halt meg oltás okozta vérrögbe öcsém lányának aki 14 éve a máját tönkretette
2022. szept. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
63%

Na újra jönnek az oltáskampányolók... Az igazság az, hogy egy hónapja csökken az esetszám!


[link]

2022. szept. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
59%

"A gond ott van, hogy most egyre többen covidosak, és egyre több oltatlan/vírustagadó/oltásellenes ismerősöm van nagyon rosszul és szenved a tünetektől, szövődményektől."


:D :D :D :D


Neked mennyit fizetnek azért, hogy ilyen baromságokat írj?

Mi oltatlanok kösz, remekül vagyunk. Az oltottak viszont hullanak, mint az őszi legyek.

2022. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Beszéld meg az orvosaiddal. Nem tudom, hogy miért ellenjavallt ez nálad, hogy allergiás vagy az oltóanyag valamely összetevőjére vagy más, de mindenképpen azt gondolom, hogy alapos okuk volt, hogy ne engedjék. Ne menj szembe az orvosi utasítással, ne tedd ki magad felesleges kockázatnak. 30 évesen fiatal vagy.
2022. szept. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6, a Crohn betegségem olyan státuszban van.
2022. szept. 8. 11:03
 8/18 anonim ***** válasza:
77%

Pont azt akartam linkelni, amit a 4-es. 😉

Ne kamuzz ember. Lássuk csak. Lejárt oltások ellenére jelenleg 15 700 772 aktív covid fertőzött van világszinten, ebből 15 658 862 (99,7 %) fő enyhe és 41 910 (0,3 %) súlyosabb. Világszinten! Kicsit nevetséges, nem? Mennyit is ír a világmérő halálozási rátának? Le kell nyitni a fülecskét. Mindmeghalunk. Mellesleg mióta az EU parlamentben nyílt felszólalások vannak arról, hogy átvágták a coviddal az emberiséget, mi a védettségi valódi célja, mit takar a Világgazdasági fórum projektje, nem kéne bedőlni a média agymosásának.

2022. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
#7: Az épp elég.
2022. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
94%

"egyre több oltatlan/vírustagadó/oltásellenes ismerősöm"


Ilyet nem ír az, aki okkal nem kaphatott oltást. Ilyet az ír, aki provokációnak szánja a kérdést.

2022. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!