Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megbántátok a döntéseteket? (...

Megbántátok a döntéseteket? (Covid oltás.)

Figyelt kérdés
Rengeteg vita volt a témában ezen az oldalon (is). Volt, hogy érvekkel, volt, hogy anélkül. Sőt, néha még most is van, csak ritkább. Mindenki jobban akarja tudni, hogy a másiknak mit kellene csinálni. Szeretném, ha most mindenki a saját nevében válaszolna, de őszintén. Mivel a szavazás végképp teljesen anonim, légyszi, aki szavaz, őszintén szavazzon. (Mindenki oltottnak számít, akkor is, ha csak 1 oltást vett fel, csak az írja magát az oltatlanokhoz, aki nullát.)Köszi, ha szavazol.

2022. szept. 21. 15:30
A kérdező szavazást indított:
Oltattam, de megbántam.
Nem oltattam, de megbántam.
Oltattam és nem bántam meg.
Nem oltattam és nem bántam meg.
57 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%

Oltattam, nem lett tőle semmi bajom, voltam covidos, viszonylag enyhe tünetekkel. Ha nem oltattam volna, valsz akkor is élnék és virulnék meg így is.


Vannak oltásellenes ismerőseim, akik szerint még az angol királynő is az oltástól halt meg...


Mindenesetre szerencsére úgy tűnik túl vagyunk ezen az egészen.

2022. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Oltva vagyok, 2xer.


Elkaptam, rosszabb volt mint egy átlag megfázás, felnőttként sosem voltam ilyen durván beteg, de szerencsére nincs maradnadó bajom tőle.


A harmadik boostert szeretném felvenni idén ősszel, ha van rá lehetőség.

2022. szept. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

Nem oltattam. Kórházba kerültem életveszélyes állapotban. Végül fizikailag majdnem teljesen felépültem, az idegrendszerem viszont nagyobb károkat szenvedett. Ha valaha teljesne fel tudok épülni, az még kb. 3-5 év.

Igen, jobb lett volna oltatni.

2022. szept. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

"Mindenesetre szerencsére úgy tűnik túl vagyunk ezen az egészen."

12 ezer új fertőzött, és 48 halott egy hét alatt. Valóban jóval enyhébb, mint amikor a csúcson volt, de azért még nem vagyunk túl rajta.

2022. szept. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Sajnos én egy betegség miatt igazoltan (orvosi aláírás, stb) nem kaphatok oltást.


Ha tehetném, beadatnám, csak egyszer voltam covidos, enyhe tünetekkel, de tartok attól, hogy legközelebb nem leszek ilyen szerencsés.

2022. szept. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi nagyon különböző, mégis normális, nem egymást csesztető válaszokat.

#5! Ettől ne tarts. Jól reagált a szervezeted, ha lesz második, akkor várhatóan nem lesz durvább, mert már találkozott vele a szervezeted. Ha véletlenül (aminek nullához közeli az esélye), durvább lenne, akkor az oltás se védene meg, mert pont azon az elven működik, hogy a fertőzést szimulálja.

2022. szept. 21. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem oltattam be magam és nem bántam meg. Megfázásos tünetekkel estem át a víruson. Őszinte leszek, az EU parlamenti felszólalások után tagadni is kár, hogy át lett vágva a coviddal az emberiség, más a védettségi célja is stb. Szomorú, hogy ennyire tájékozatlanok az emberek és még kérnek az oltásból, ami nem a 99,98% túlélési arányú covid ellen van.
2022. szept. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én még a tömeges oltás előtt kaptam el így nem láttam értelmét az oltásnak.
2022. szept. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Ezt sztem mindenki tudja hogy kísérletezés de nem hiszem hogy megakartàk volna ölni az embereket ezzel igy is sztem az oltás helyett is tönkrementek emberek elszegènyedtek stb .Én oltottam és nem bántam meg viszont nem làtom èrtelmèt hogy további vakcinâkat adassak be magamnak lessz vírus ez után is .
2022. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kettő oltást kaptam, és nem bántam meg.

Általában csak a saját fejem után megyek, és elég gyorsan döntök.

Ebből következik, hogy nem mindig a legjobb megoldást választom, de ha valamin már túl vagyok, akkor elfogadom a végeredményt.

Szóval nem nézegetek hátra felé, és nem is próbálom megmagyarázni.

2022. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!