Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most én őrültem meg, vagy az...

Most én őrültem meg, vagy az orvosok sz*nak rám?

Figyelt kérdés
Évek óta szédüléses rohamaim vannak, amiket hányás kísér. Azt mondta rá a háziorvos, hogy ennyi idősen (akkor voltam 16) ez teljesen normális, nem is küldött tovább sehova. Nyár óta egyre gyakrabban fulladok, nagyon nehezen kapok levegőt, folyamatosan sóhajtozok. Végül rászántam magam, hogy elmenjek orvoshoz, és ugyanazt a választ kaptam, hogy minden rendben van velem. Most én hallucinálom a tüneteimet, vagy az orvosok sz*rnak rá, és nem vesznek komolyan? Járt már valaki hasonlóan?

2022. szept. 21. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
63%
Ezt ennyi infó alapján nem lehet eldönteni. Az is lehet, hogy van valami betegséged, csak az orvosok nem vesznek komolyan, de az is lehet, hogy csak simán hipochonder vagy. Járt-e valaki hasonlóan? 9 milliárd ember van a földön. Nyilván van olyan, aki járt már így.
2022. szept. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Pánikbetegség is lehet.
2022. szept. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Keress egy másik orvost...lehet hogy tudni fogja más perspektívából vizsgálni a tüneteid.
2023. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!