Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta beütött a Covid, ti...

Mióta beütött a Covid, ti mertek ugyanúgy háziorvoshoz menni, mint előtte?

Figyelt kérdés
Mármint nem féltek attól, hogy elmész egy egyszerű megfázással és lázzal hozzá, csináltat egy covid tesztet, ami pozitív lesz és emiatt kórházba küld?
2022. szept. 22. 12:14
A kérdező szavazást indított:
A Covid óta inkább csak akkor megyek dokihoz, ha tényleg a halálomon vagyok.
Ugyanúgy elmegyek a dokihoz, mint Covid előtt.
9 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont így jártam, amit írtál kérdező. Azzal a kivétellel, hogy ugyan úgy otthon kellett maradnom, mint egy náthánál és úgy is annyira szarul voltam, hogy sehova nem is akartam menni, azon felül, hogy tilos volt. Nem tudom, hogy arra érted e a kérdést, hogy már minden megfázást covidként igazolnak e a dokik. A válasz erre az, hogy nem. Párom például hasonló tüneteket produkált, de ő nála a teszt negatív lett és így az ő betegsége sima megfázás volt.
2022. szept. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha beteg vagyok, helyesen diagnosztizál, és kezelnek, akkor megkaptam az egészségügyi ellátást amiért mentem, nem?

Ezzel nekem nincs bajom.



Amitől szerintem jogosabb félni, ha pl valaki krónikus beteg, rozoga immunrendszerrel, és ha bemegy egy ilyen helyre ahol sok a beteg, könnyebb neki beszedni valamit, amitől aztán fejreáll a rendszer.


A másik, az az ha félre diagnosztizálnak, és esetleg több bajt okoznak mint ami eredetileg volt.

2022. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hlye kérdés...


ha covidos vagy, akkor nem baj, ha megtudod, ezernyi okból, de brahiból nem fognak sem covidosnak minősíteni, ha nem lennél az, de ha az is, akkor sem küldenek be kórházba csak úgy...


menjél el dokihoz, ha valami bajod van és nem kéne agyalnod ilyeneket, hanem inkább tudást és eszet kéne összeszedned, mégha nem is nívós manapság

2022. szept. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Amiatt nem küld kórházba, legfeljebb karanténba 7 napra. Ha kórházi eset valaki, akkor az nemigen tud elmenni a háziorvoshoz, inkább mentőt hív.
2022. szept. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!