Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lábam mindig jéghideg, mit...

A lábam mindig jéghideg, mit tudok tenni, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés

Sokszor nyáron is, ha 30°C alatt van a hőmérséklet, de télen nagyon zavaró tud lenni. Egész nap fázik a lábam, mindegy, mennyi zoknit veszek fel. Este pedig, mikor lefekszem, akkor is jéghideg, minimum fél óra kell míg felmelegszik. Télen volt olyan, hogy mínusz fokban annyira megfagyott a lábam, hogy már fájt és sírtam. Ilyenkor boltokba szoktam bemenni, hogy egy kicsit felmelegedjen, de ugyanígy mindegy, milyen cipőt húzok, mindig fázik, és könnyen, gyorsan megfagy a lábam, ha kint vagyok.

Mit tudok tenni ellene?



2022. szept. 24. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Én is ilyen vagyok. Ezek a gének: vannak akik, én úgy nevezem hűtőkályha emberek, nekik mindig meleg a testük, és vagyunk mi, a jég kockák :D

Amikor koronás voltam mértem lázat: 35,6 :D … hát igen.

Nekem a sport segített talán picit de én is mindig összefagyok. Amit tudsz még csinálni hogy ne hagyományos zoknit húzz, hanem vannak ezek a sízoknik/hegymászózoknik amik termók és benttartják a meleget/vagy mozgásra aktiválják.

2022. szept. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Ezzel nem nagyon tudunk mit csinálni hasonló cipőben járok én is. Az egyetlen megoldás hogy mindig vastagan öltözködök a lábamaon, így el viselhető. Szinte mindig vastag harisnya van rajtam van hogy kettő is. Még bent a lakásban is:)
2022. szept. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!