Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet ez a fura érzés a...

Mi lehet ez a fura érzés a hátamban?

Figyelt kérdés
Már néhány hete érzek egy fura érzést a bal csípőm környékén, hátul. Bizonyos testhelyzetekben jön elő, pl. ha lehajolok, egyébként nem érzem. Mintha lenne ott valami, igazából nem tudom leírni az érzést. Én már rákra is gondoltam. Mi lehet ez?
2022. okt. 2. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Halálos önítélet helyett nem lehetne inkább a háziorvoshoz menni különféle beutalókért, pl reumatológiára, veseultrahangra?
2022. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A rák nem fáj, csak a végső stádiumban, mikor már mindenedet eszi.


Inkább kérj beutalót, előrébb leszel.

2022. okt. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem érzek fájdalmat.
2022. okt. 3. 09:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a kormányzati intézkedésektől végig fut a kés az ember hátán.
2022. okt. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként 3 hónappal ezelőtt volt egy balesetem, amikor a hátamra estem, abból zúzódás lett, ehhez esetleg lehet köze?
2022. okt. 3. 20:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát ha odaestél, akkor persze. Akkor lehet, hogy egész életedben érzékeny maradsz rá, mint egyes csonttörésesek a frontokra.
2022. okt. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!