Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az lehetséges hogy nem érzem...

Az lehetséges hogy nem érzem a fingszagot covid után?

Figyelt kérdés
Amióta átestem a koronavíruson soha nem érzem a fingszagot. Ma is a párom hívta fel a figyelmet, hogy milyen fingszag van a szobában (egy kiadós bableves után) bár én semmit nem éreztem. Hallottam hogy már más is van így aki pl. a levendulát, fokhagymát nem érzi covid után. Lehetséges, hogy rajtam ez lett a hatása?

#koronavírus #COVID #szagláselvesztés
2022. okt. 3. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Azt érezted, hogy fingottál?
2022. okt. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Akkor mázlis vagy, hogy csak azt nem érzed, én semmilyen szagot nem érzek a covid óta, pedig már 6 hónapja volt.
2022. okt. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én meg tompábban érzek mindent. Tudom milyen szagának kellene lenni, de nem olyan...

Pedig egy éve voltam covidos, akkor elment teljesen a szaglásom.

2022. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Milyen nemű vagy kérdező?
2022. okt. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Igen, feltételezhetően mást sem érzel, mint penész és egyéb áporodott szagokat. Ezzel most én is így vagyok "hála" valamelyik vélhetően omikron alvariánsnak közel egy hónapja. Egy pillantás erejéig érzem a saját szellentésem szagát, aztán kifáradnak a szaglóreceptoraim.
2023. jan. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
Tavaly februárban voltam kovidos, most kezdek 1 hete érezni némely illatot, addig semmit nem éreztem, szagolgattam illó olajokat, parfümöket és semmi, még most sem mindent, de enyhén már alakul.
2023. jan. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igenis, kovid óta nem érzem a szagokat, hiába pontoztak le, ami számomra érthetetlen, háziorvos asszisztensnője is mondta, hogy ez húzódhat el legtovább.
2023. jan. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%

Aki pedig engem pontozott le, szintén nem értem miért.


Ezt azért linkelem, mert az omikron újabban igen is okozhat szaglásvesztést.


[link]

2023. jan. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8/8 Ne foglalkozz a lepontozókkal, talán ez az egyetlenegy örömük az életben.
2023. jan. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azóta javult-e kicsit is ez a probléma?
2023. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!