Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajnal óta megállás nélkül...

Hajnal óta megállás nélkül folyik az orrom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Már legalább 1,5 csomag 100-as papírzsepit elhasználtam, az orrüregem fáj a sok fújástól, a bőröm ki van pirosodva és már a fejem is zsong. Egy nyugodt percem nincs, mert mindig el akar csöppenni. Tegnap még semmi bajom nem volt.

2022. okt. 6. 13:44
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Menj orvoshoz.
2022. okt. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Nyilván megfáztál. Menj orvoshoz.
2022. okt. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Orvoshoz menni felesleges. Szóba se állnak a betegekkel, mindenkit elküldenek covid gyanúval. Valami megkésett virágzás nem lehet?
2022. okt. 6. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagy mennyiségű c, d vitamin, gyógytea

és sok hagyma segített.

2022. okt. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
C-t és multit eszek. Lehet este eszek egy kis fokhagymás pirítóst, az jó bacilus ölő. Köszi a tippet!
2022. okt. 6. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet csak megfáztál, általában nekem is így kezdődik a nátha első nap vizes orrfolyás, ha lehajolok is folyik, később ez besűrűsödik majd, ilyenkor már orrdugulás is van. A fájó orromat én naturlandos Körömvirág krémmel szoktam kenegetni napjában többször, így nem sebesedik ki. Rubophen tablettát vegyél be, az jó az ilyen betegség fejfájásra és a rossz közérzetre, és mézes tea, húsleves. Fokhagymás pirítós nálam is bevált, utána bodza vagy hársfa tea mézzel.
2022. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb lesz ilyen, akkor cink-pikolinátot szedj és NAC-ot (N acetil cisztein).
2023. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi!
2023. jan. 5. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit, nagyon szívesen!
2023. jan. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!