Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 12 órás álló munkám van, nap...

23Shinra kérdése:

12 órás álló munkám van, nap végére megörülök úgy fáj a lábam, esetleg valami kenőcsöt, vagy valamit nem tudtok ajánlani amit akár a munka folyamán tudjak használni a láb fájdalom enyhitésére ?

Figyelt kérdés
2022. okt. 6. 14:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Voltaren. De egy rendes cipő is megéri. 30-40 ezer forint, de kényelmes.
2022. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, érdemes lenne beruházni egy nagyon kényelmes cipőre. Rengeteget számít!
2022. okt. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. értelmes, jó talpú cipő

2. munkahelyváltás, mert ebben tönkremész

2022. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sport talpbetétet vegyél.
2022. okt. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha egy helyben kell állni és nincsen álláskönnyítő szőnyeg, ha megengedik, akkor vegyél egyet, sokat segít. A többit már leírták előttem.
2022. okt. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fájdalom a test jelzése, hogy valami nem jó. Ha tartósan csillapítod, elnyomod a fájdalmat, akkor súlyos, maradandó károsodás fog érni, az sem kizárt, hogy nyomorék leszel.


Ahogy fent is mondták, próbálj meg megfelelő cipőt venni (nekem már a legolcsóbb dechatlonos futócipő is megváltás volt az előzőekhez képest, de én nem napi szinten állok sokat, csak ritkán, neked profi kell), ha ez sem segít, akkor munkahelyváltás, mert tönkremész.

2022. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
betonon állsz, járkálsz,vagy van lábrács?
2022. okt. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!