Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történhetett? Az 50....

Ani64 kérdése:

Mi történhetett? Az 50. Plazmaadáson voltam,haza indultam, majd a buszon olyan rosszul lettem, hogy lekellett szállnom a buszról. Tüneteim: szédülés, hányinger majd hányás is , ezzel együtt hallás kiesés is.kb. fél óra múlva valamelyest jobb lett.

Figyelt kérdés

2022. okt. 9. 06:52
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja....és ezen tüneteim alatt, rettenetesen folyt a homlokomról a verejték. Először meleg, aztán hideg izzadás.
2022. okt. 9. 06:55
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Keringés zavara!
2022. okt. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Mivel a vérplazma szállítja az anyagcseretermékeket, CO2-t stb, s mivel nem tudta ellátni ezt, mivel lecsapolták a tiéd egy részét, ezért szimplán rosszul lették. Vagy a vérnyomásod vagy a vércukrod bánta
2022. okt. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
Most majd leszoksz róla.
2022. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4/4 anonim!

Elgondolkodtam rajta,igazad lehet.

Megijedtem.

2022. okt. 10. 05:22
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Vérnyomás probléma lehet. Mennyit mértek az elején? Nekem akkor volt hasonló (de már donáció közben), mikor kezdett kicsit feljebb ugrálni a vérnyomásom. (Ugyanis beengednek 150-160as vérnoymással is, mert én méréskor mindig jóval többet produkálok, aztán lemegy normálisra, de de csak mellékes infó :-D) A hideg közeledtével mindenkinek kicsit magasabb mint nyáron. Én nem hánytam, de hidegrázás, meleg, aztán hideg verejték, diszkomfort érzés stb.

Nem tudom mennyi idős vagy, korral jár. Méregesd otthon többször, lehet hogy kell vmi gyengébb gyógyszer.

A másik ok lehet hogy nem készültél megfelelően, de gondolom az 50. plazmaadáskor már nem mész felkészületlenül, evés, ivás pihenés stb.

2022. okt. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
50? Mennyi idos vagy?
2022. okt. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

6/7


58 éves vagyok.135/74 72 ezt mérték ott.

Soha nem volt még probléma.

23 perc alatt végeztem,és semmi rosszat nem éreztem.A plazma adás közben sem éreztem semmit.

Munka után mentem

2022. okt. 12. 04:43
 9/10 anonim ***** válasza:
11%
Pánikroham is lehetett simán.
2022. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15%
Még az lehet esetleg hogy túl sokat ettél előtte. Volt már hogy velem szemben donáció közben elájult egy pasi, majd mikor magához tért kb 3 ember ebédadagját hányta ki... :-(. Nem jó túl sokat sem enni előtte, vérnyomást is leviszi meg nem tudom még mit okoz ami rosszulléthez vezethet..
2022. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!