Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Beszedhetek 0,25-ös frontin...

Beszedhetek 0,25-ös frontin felének a felét? (még nem szedtem)

Figyelt kérdés

Orvossal sem konzultáltam, de már évek óta a stressz és a szorongás gyötör és soha nem szedtem rá semmit, csak ittam. Tanulni lehet mellette?

23/f



2022. okt. 10. 17:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Csak ha az orvos írta fel. És ini is maximum csak csap vízet.
2022. okt. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy valószínűleg nem sokat fog hatni, lehet hogy semmit. De ha más nem, a placebó hatás miatt úgy fogod érezni, hogy segített egy picit, és azt gondolod majd, hogy csak a másik negyedet is beveszed, aztán még egy negyedet, még egyet... Nem tudnál legalább a háziorvossal konzultálni erről?
2022. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
79%
A felének a felét mifelénk negyednek nevezik...
2022. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Ja, kezeld magad.
2022. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Honnan jutsz hozzá recept nélkül? Gyógyszer helyett első körben érdemes lenne a problémamegoldásra koncentrálni, a szorongásodnak oka van, menj pszichológushoz. Neki kell megítélnie, hogy számodra célszerű-e a gyógyszerszedés. De nem terápia helyett, hanem amellett.
2022. okt. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem olyan egyszerű az. Nem tudom ki ő és hol van, és ha idegen helyre megyek nagyon szorongok. Orvosnál mindig nagy a vérnyomásom, és akkor azt hiszik, hogy valami szívproblémám van. Leblokkolok, nem jutnak eszembe fontos dolgok amiket mondanom kéne.
2022. okt. 10. 18:28
 7/27 anonim ***** válasza:
én tudok egy teát ami sokkal jobb mint a frontin
2022. okt. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ezért kell pszichológushoz menni. A gyógyszertől nem oldódik meg a problémád, csak elfedi. Hozzászokást eredményez, egyre több kell belőle.

"Nem tudom, ki ő és hol van" - milyen ő? Ha van rá pénzed, keress magánpszichológust. Ha nincs, akkor a pszichiátriai gondozóban érdeklődj pszichológusról. De ne hagyd magad csak nyugtatóval lerázni.

2022. okt. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Ezeket a gyógyszer úgyse fogja megváltoztatni, gyógyitani.

Kb olyan ez mint egy kéztörésre fájdalom csillapítót szedni, hogy elnyomja a fájdalmat de nem gyógyítja meg.

2022. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Jól értettem, hogy nem ismered a háziorvosodat? Ha igen, akkor légy oly kedves és kerekedj fel, mutatkozz be neki. Írhatsz előre jegyzeteket, hogy nehogy kimaradjon valami. Hajrá!
2022. okt. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!