Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha savlekötőt vettem be attol...

Ha savlekötőt vettem be attol ehetek? Vagy nem szabad?

Figyelt kérdés

2022. okt. 11. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Pontosan mit vettél be?
2022. okt. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%
Jaj, istenem! Azért ez már fárasztó! Hát hogyne ehetnél! Csak ne zabáld degeszre magad, pláne ne zsírossal, fűszeressel.
2022. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
3%
4 napig nem ehetsz.
2022. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Mivel sáv lekötő ezért ne egyél közvetlenül utána, mert az étel pangani fog és nem emésztődik meg rendesen. Bevétel után javasolt fél órát várni és egy kis vizet is inni.

Mire kell a sav lekötő?

Pl: reflux esetén inkább étkezés után ajánlatos bevenni pontosabban étkezés után egy órával.

2022. okt. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 4-esnek az egyetlen értelmes választ.. reflux miatt vettem be, egész délután borzalmasan marta a torkom a gyomorsav, nem szedtem még ilyet, és azért kérdeztem
2022. okt. 12. 20:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz tablettázni és kitapasztalod az evést is , rá fog állni a szervezeted is. Nekem stressz alapú refluxom van diétával tudom kordában tartani de ha jön a stressz én is lekötőt szedek.
2022. okt. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!