Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjjel nappal stresszes vagyok...

Éjjel nappal stresszes vagyok az érettségi miatt, már el is hűltek a végtagjaim. Mivel javítsak a helyzeten?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy állandó stresszben vagyok a tanulás miatt, pedig megy, de valahogy mégis rettegek, hogy nem fog jól sikerülni és nagyon sok az anyag. A kezem lábam már jéghideg, pedig trikó, hosszú ujjú póló van rajtam és kardigán, lábamon zokni és hosszúnadrág. Annyira hideg a kezem, hogy a saját nyakamhoz sem tudom hozzáérinteni.


Mit változtassak? egész nap hideg a kezem és nyirkos, ez a legnagyobb bajom. Edzés közben is hideg, meg futás közben is, nem hiszem, hogy vérkeringés lenne, inkább stressz.


2022. okt. 20. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Azért hasznos lenne haziorvoshoz menni egy altalanos verkepert + vas legyen benne.
2022. okt. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vérkép kb egy hónapja volt, akkor minden tökéletes. negyed órán keresztül néztük végig, hogy mi mit jelent és milyenek az értékek.
2022. okt. 20. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!