Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy a túlterhel...

Timido kérdése:

Elképzelhető, hogy a túlterheléstől görcsölt be a vádlim este?

Figyelt kérdés

eddig minden nap futottam. minden rendben volt, de most 3 napja, minden nap megcsinálom pluszba rubint réka 20 perces fenékre való blokkját, és hasra való blokkját. + ha időm engedi szobakerékpáron is ülök. 1 órát vagy többet. ez általában akkor van, ha tanulok, és akkor közbe tekerem a bicót.

napi 1500-1800 kcal-t eszek kb.

célom a szálkásítás, formálás, mert már nem sok háj van rajtam.

17 éves vagyok


2010. szept. 28. 08:35
 1/4 A kérdező kommentje:
kifelejtettem a lényeget. szóval ma este piszkosul összehúzta a görcs a bal vádlim. aszittem be***rok úgy fájt. kitapogattam a vádlim, és ijesztő formája is volt. aztán felálltam, kinyújtottam, és sikerült ki nyujtanom a görcsöt, megmaszíroztam, de egy kicsit most is érzékeny.
2010. szept. 28. 08:39
 2/4 anonim ***** válasza:

Megranditottad, es most folytasd a kezeleset, ugy ahogyan leirtad, es ovatosabban tornazz es jobban figyelj oda a gyakorlatok vegzesenel.


Ez a sok torna, a helyedben ugy csinalnam, hogy a futas utan, mar csak fekvo tornat, tehat has, fenek stb.,

a tekerest mas napra hagynam!

2010. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az 1700 kcal nem sok, elképzelhető, hogy mikroelemek hiányoznak belőle. Emellett dicséretesen sokat sportolsz, amit ebben a témában nem sokszor látok a kérdezők között. Ennek lesz eredménye, főleg akkor, ha a kívánt súlyt eléred, kicsit emeled a kaját és nem hagyod abba a sprotot.


A megoldást a magnézium jelenti majd. 200 Ft körül már van 20 db-os pezsgőtabletta, napi 2-3-at simán igyál meg belőle, hosszú távon meg napi egyet.


Élénkebb is leszel tőle, meg a görcsök is abbamaradnak.

2010. szept. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

így van Magnéziumot kellene bejuttatni a szervezetedbe.

Tehát ilyen fizikai igénybevétel mellet nagyon figyelj a helyes táplálkozásra. Egy darabig támogasd meg a szervezeted tablettával, utána meg magas tápértékű ételeket egyél.

Egyébként gratulálok a kitartásodhoz.

2010. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!