Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » MI lehet a baj? Föleg nyáron...

MI lehet a baj? Föleg nyáron tavasszal jön elő de télen is elég sokszor.Pl: ülök vagy sétálok nyugodtan egyszercsak venném a levegőt és kegyetlenül beleszur a szivembe amikor levegöt veszek..

Figyelt kérdés
és mondjuk ez megy 1 percig hogy ha szivom a levegöt beleszur és mikor abbahagya akkor kipattan valami a szivembe kb ilyen érés..:S Nem is tudom hogy irhatnám le ezt az érzést. Valamikor gyengébb de valamikor nagyon durván pattan ki:SMitől lehet ez?
2008. dec. 24. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
biztos hogy a szived az? hol rézed?
2008. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
érzed,elnézést
2008. dec. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom de a szivemnél szokott
2008. dec. 24. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hiszem ismerem az érzést. :S Nyugodtan veszed a levegőt, és egyszercsak belenyilallik a szívedbe valami minden levegővételnél, majd ha nagyobb levegőt veszel kipattan valami? Mert nálam is ez van, nem tudom mitől lehet, de nem jó érzés, azt tuti. Engem is érdekelne a válasz, bár szerintem csak levegő szorul oda, de igazából nem tudom.
2008. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen pontosan ilyen érzés..:SMintha beakadna valamibe és aztán kipattana.
2008. dec. 26. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!