Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Covidos voltam, de tegnap...

Covidos voltam, de tegnap előtt a tesztem már negatívot mutatott. Normalis,hogy még mindig szédelgek, fáradt vagyok egyfolytába, nehezebben bírok felmenni a lépcsőn, rosszul vagyok időnként, így covid után még mindig?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok egyébként, és attól félek,hogy valamilyen szövődménye lesz :(
2022. nov. 12. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Több mint 1 hónapig tartott nálam a gyengeség, szédülés, fáradtság, lépcsőn addig nem is mertem menni. Kellett 2 hónap, hogy teljesen rendbe jöjjek, utána viszont elment a szaglásom és elkezdett nagyon hullani a hajam, a szaglás még mindig nem jött vissza teljesen, pedig eltelt 8 hónap, a hajhullás 2-3 hónap után elmúlt.
2022. nov. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Oh nem gondoltam volna, hogy miután meggyógyulok, akkor is ez lesz.

Ha veszek levegőt, nem fáj, csak kicsit nehezebbnek érzem, ez is normális lehet?

Hallottam,hogy van aki utána kapott tuďőembóliát és ilyeneket, ezért is féltem annyira

2022. nov. 12. 14:22
 3/13 anonim ***** válasza:
Az lehet a stressztől is, de mondd el a háziorvosnak, lehet kell egy tüdő röntgen, hiszen tüdőgyulladás is lehet, nekem is az volt láz nélkül, a röntgen mutatta ki.
2022. nov. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgy képzeld el, hogy a szervezeted már kiirtotta az ellenséges "katonákat", de a szétrombolt, lebombázott várost időbe telik, míg újjáépítik. Meg enerigába, azért vagy fáradt. Valószínűleg nincs már benned a vírus, de még nem is jöttél helyre. Viszont tényleg lehet olyan probléma, amit kezelni kell, érdemes konzultálni (pl. telefonon) a háziorvosoddal.
2022. nov. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Amikor én voltam covidos júliusban, akkor a betegség utáni első munkanapomon annyira rosszul voltam, hogy folyamatosan azt éreztem mintha azonnal elájulnék minden 3. lépésnél kb., szó szerint volt, hogy nem csak az ájulásérzés kerülgetett hanem így el is homályosodott minden, meg vert a víz annyira elfáradtam egy kis sétában, remegtek a kezeim meg úgy dobogott a szívem mintha ki akarna szakadni. Így haza kellett mennem és ez tartott még kemény 1 hétig utána, nem is tudtam menni dolgozni mert annyi erőm nem volt, hogy a konyháig kimenjek egy teát készíteni. Összesen a fertőzéssel meg ezzel a gyengeséggel együtt tartott 20-21 napig.

DE! A mai napig visszamaradt a kézremegés.. Előtte ilyen sosem volt :(

24/L

2022. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Uh utolsó kommentelő sajnálom!

Énis ki vagyok ezektől a tünetektől főleg,hogy ez a nehézlégzés kikészít

2022. nov. 15. 06:48
 7/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Nekem nem volt a covid alatt semmi baj a tüdőmmel hála istennek, nem volt sem gyulladás se semmi komolyabb, de ha sokat kell sétálnom vagy meredekebb helyen fölfelé akkor én is kikészülök a mai napig, pedig előtte rengeteget túráztunk és fáradhatatlan voltam. :( Szóval nem tudom mik lehetnek ezek és nem is merem mondani hogy nemsokára jobb lesz mert ahogy írtam hogy 4 hónapja ez van már, én is várom mikor múlik el.
2022. nov. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem a legnagyobb gondom az, hogy egésznap semmibajom a munkahelyen, de este amikor setálok a buszra,hogy hazamegyek szédülök meg rosszul vagyok annyira elfáradok nap végére.

Sose volt ilyen velem.és mindig csak este jön ki, napközben jól vagyok

2022. nov. 16. 06:18
 9/13 A kérdező kommentje:

Szerintetek nem lehetséges,hogy tüdőgyulladás vagy tüdőembólia, vagy szívizomgyulladás?

Szédülok nagyon durván, meg köhögök, meg nyom a mellkhasom.

2022. nov. 16. 13:05
 10/13 anonim ***** válasza:

El kellene menni egy ilyen poszt-covid vizsgálatra, de ha nem is oda akkor egy sima tüdőszűrőre, ott megmondják perceken belül a rtg.-n.

De ha csak a házi dokival beszélsz akkor el tud küldeni azonnal elvégezendő vizsgálatokra és 24 óra alatt megvan minden eredményed.

Inkább egy “felesleges” vizsgálat mint bármi baj. A mellkas nyomás-köhögés-szédülés kombó nem túl jó.

Majd írd meg mi volt. Jobbulást!

2022. nov. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!