Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez ágyi poloska lehet, vagy...

Ez ágyi poloska lehet, vagy esetleg bolha?

Figyelt kérdés
5 nappal ezelőtt jelent meg rajtam pár csípés. 2 a combomon (kb 10 centi volt a két csipes kozott) 1 a kézfejemen, 1 a hátamon. Este, furdés alatt kezdett viszketni a melegviz hatasara. Utána kiporszivoztam az agyat, mert arra gondoltam, hogy pók. Ma megint megjelent egy csipes a combomon, 1 db. Viszket egyebkent, olyan, mint a szunyogcsipes. Ha poloska lenne akkor több csipes lenne egy helyen, ugye?

2022. dec. 3. 03:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem pók
2022. dec. 3. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pók nem lehet, akkor 2 pont lenne egymás mellett. Meg akkora pók nem mászkál az ágyadban, aminek akkorák a csáprágói, hogy átlukasztja a bőrt. Annak rendesen keresztes vagy cselőpóknak kellene lennie minimum.

Ágyi poloska lehet. Ha még nincsenek annyire elterjedve, akkor eleinte csak néhány csípés van. A porszívózás nem oldja meg a dolgot.

2022. dec. 3. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
kozben hajnali 3kor elkezdett viszketni még két csípés ugyan azon a combomon. És űgy is aludtam, hogy a combomnak az a fele érintkezett a matraccal. 😔Igen valószínűleg agyipoloska. 😩
2022. dec. 3. 06:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen van több egymás mellett, poloska gyanús ha olyan, mint egy szúnyogcsípés és erősen viszket, sokáig nem múlik el. Még időben hívj rovarírtó szakembert ameddig nem kezdenek el nagyon szaporodni.
2022. dec. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia. Épp ebben szenvedek. Nem tudom mi csípett meg, de egyre több. A hátsó combomon vannak sorba fel a popsiig, majd a masik combon is. Most a hasamon is lett 1, viszont én háton alszok.
2022. dec. 8. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem ágyipoloska lett, ovatosan levettem az ágyneműt, bezsakoltam, felemeltem a matracot és talaltam már pici poloskakat az agyracson. Valoszinuleg bekerult egy kifejlett poloska és rogton elkezdett petézni, napi 5-6 petet is lerakhat, ami 1 hét után kikel. Nekunk az a szerencsénk, hogy érzékeny vagyok a csípésre, nagyon viszketett, jó piros volt. A kis poloskak egy honap után ivarerettek, akkor mar tuti szakit kell hivni hozza. Én remélem megfogtam. Egesz hétvégén takaritottam, mostam, envira sprevel permetezem az agyracsot, pont ma fujtam be újból. Rajtam már nincs uj csípés, de a babaágyban 2db frissen kikelt poloskat talaltam. Ha nagyon alapos vagy és még korán elkapod őket akkor kiirtható viszonylag konnyen. Csak szegény mosógépem folyton megy 😅
2022. dec. 8. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nálam csak rajtam van, férjemen semmi csípés. Ózongenerátoroztuk a szobát teljesen (nagy teljesítményű géppel). Kiváncsi leszek. Nekem nincs külön a matrac, hanem egybe van, felnyithatós a franciaágy.

Felnyitottam de így kimondottan semmit nem találtam benne. (Igaz tele van ruhákkal 😀)

Szóval most kiváncsi leszek. De nekem nagy piros folt van, összevissza. Mintha egyik lábamról átsétált volna a másikra. Fogalmam sincs ez mi.

Olyan mint a szúnyogcsípés és viszket.

Szuper hogy neked sikerült! Nekem idôm sincs végig tortúrázni ezt, dolgozok 6 napot nappal…

2022. dec. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha valaki olvasná esetleg. Sajnos átmeneti volt a siker, átvittünk párat a nappaliba is, és mivel férjem ott szokott aludni újból elkezdtek szaporodni.Szakembert hívtam szilveszter előtt, remélem egy irtás elég volt. Hipp hopp megcsinálták a két szobát, 2 óra után jöhetünk vissza a házba.
2023. jan. 4. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!