Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérnyomásmérésnél ez a jelensé...

Vérnyomásmérésnél ez a jelenség rossz?

Figyelt kérdés

Vérnyomásmérőnk otthon olyan hogy a szívverést ilyen pittyegésekkel jelzi.


És azt vettem észre hogy ha mérem a vérnyomsom akkor levegővételnél a pulzusom felemelkedik,kilélegzésnél pedig jelentősen lassul.Ahogy hallgatom rémisztő.Eléggé hallható.

Ez természetes?

Meg elég sokszor van szívdobogás érzésem.

Vérnyomásom 120/80 körüli

Pulzusom alapba 65-80 közötti.

Véroxigénszintem 97/98%

Ekg-m rendben van.


2022. dec. 6. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Tedd el azt a vernyomasmerot jo melyre a fiokba. A leirtak alapjan semmi szukseged a rendszeres vernyomasmeresre, viszont a hipochondriadat remekul erositi.
2022. dec. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért méregeted magadat folyton?


Hipochondriához vezet...

Tökéletes eredményeid vannak, nem is értem, mit kell ezen ilyen fókuszáltan ellenőrizgetni...

2022. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1: igazad van, ez már meglévő ... :)
2022. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Soha nem hallottam még erről... de sajnos ez tény ez igaz.

Tényleg folyton keresem magamon hogy mibe lehet bele kötni.


Fél évente járok vérvételre is.Most voltam egy hete is,és minden rendben volt megint.


Voltam tavaly ekg-n és szív ultrahangon is,és a hölgy annyit mondott miért csinálom ezt magammal?Nem értettem azóta sem miért mondja.

Ott is minden rendben volt.

Sajnos vannak panaszaim,és itthon a rokoni körben szülők is azt mondják a gondokat már már én idézem elő.

És sajnos mióta beújítottam egy olyan okosórával ami mindent mér,pulzus ekg,Oxigén szint,folyton azokat méregetem.Ha egy kis 'valami' eltérés van picit nagyobb pulzus akkor már jön a stressz hogy valami bajom van.

Néha olyan idegen eredetű rosszullétek jönnek rám hogy nem tudom honnan jönnek és mik ezek.

Szédülök feszültség van a testemben.Zárt helyeken rosszul vagyok,és ha valami idegennek beszélgetek szédülök,és nagyon erős szorongás van bennem.Még hullámokban hányingerem is van.

2022. dec. 6. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:

Pszichoszomatikus tüneteid lehetnek, pont azért mert nagyítóval keresed...


Az okosórát azonnal dugd el, mert attól teljesen be fogsz kattanni!


Pszichológushoz menj, fog tudni segíteni a szorongásaidon!

2022. dec. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Panikbetegseg, szorongas, hipochondria, kenyszerbetegseg. Ne a vernyomasodat kezeltesd. Az okosorat, vernyomasmerot ajandekozd el MOST AZONNAL, nem holnap, nem a jovo heten, most. Keress pszichiatert, mert ide a pszichologus nem lesz eleg.
2022. dec. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Rendben.
2022. dec. 6. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!