Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség!!!Wc papíron fekete...

Segítség!!!Wc papíron fekete pöttyök mit jelentenek??

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta észrevettem hogy nagy wczés után és vizelet ürítés után is fekete pöttyök vannak a wc papíron de nem foglalkoztam vele.Most kezdek rájönni hogy talán ez nem normális de sehol nem hallottam még ilyenről.(nem ettem mákot nem is szeretem)

2022. dec. 27. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Vegyél másik fajta wc papírt.
2022. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gerelyke44 ***** válasza:
Hmmm. Ez érdekes lehet. Első körben ki kellene próbálni egy székletvér ellenőrző gyorstesztet. Gyógyszertárban beszerezhető bár eléggé drága. Nyugi!
2023. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hat ha a kakiban van fekete potty(ok), akkor annak eredetet elsosorban keresd a taplalkozasban pl makos dolgok, banan, fuge. Makos retes utan pl tipikus hogy a legutolos torlesen van par fekete potty vagyis makszem.

Ha biztos vavy benne hogy par napig kb krumplit eszel es kizart hogy barmilyen fekete magvacskak jojjenek beloled es meg mindig latsz fekete pottyoket, akkor lehet ver is. A feket ver felso emesztotraktusbeli verzesre pl gyomor uzalhat. De lehet siman aranyer is.

Ami meg nevezetesen eleg gyakori, de nem tul guszta, hogyha jo szőrös az altajad akkor bizony az elozo nagyvecezesbol felragadt kis maradek porlik le feketen (sotetbarnan). Ez utobbit ugy tudod kizarni, ha nagyvecezes utan alvazmosast tartasz es megnezed kovetkezo alkalommal is van e fekete potty.



Egyebkent nalunk egyik rokonnak volt hasonlo gondja a fekete pottyoxskek vegul kiderult valoban ver volt. Kronikis belgyulladasbol.fakadoan.



Es egyet kihagytam: VAS ha szedsz vastartalmu vitamint, vaspotlast akkor siman ha nem birja a szervezeted ezt fekete pottykent kikakilod.

2023. jan. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 xp ali ***** válasza:
Sok mákot eszel? Tiszta wcpapíron, ha megdörzsölöd, nem lesznek olyanok?
2023. jan. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!