Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Brutálisan fáj az állkapcsom...

Brutálisan fáj az állkapcsom az egyik oldalon naopk óta, alig tudok enni, beszélni is nehéz. Milyen szakorvoshoz tudok ezzel fordulni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Első körben fogorvos-szájsebészhez mennék. Ha nem fogprobléma, ő majd továbbirányít az illetékes szakemberhez.
2023. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Szerintem fogorvoshoz menj először nem-e a fogad okozza, vagy legalább csinálnak röntgent, abból is sok minden kiderülhet. Max. megmondja hová menj tovább, ha ő nem tudja mi a baja.
2023. jan. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 2. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egyszer,nem bírtam kinyitni a számat hetekig,annyira fájt,jegeltem és lassan helyrejött.Elmentem fogorvoshoz de nem tudott mit csinálni.De mindeképp menj orvoshoz
2023. jan. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Közben leírom a tapasztalatomat. Fogorvosok nem igazán tudtak mit kezdeni vele, bölcsességfogat akartak random kihúzni, miközben nyilvánvalóan állkapocs probléma és nem fogból sugárzik. Közben már kattog, ropog az állkapcsom... Sikerült végül megtudnom, hogy van a semmelweisen egy állkapocs klinika, elvileg ez az egyetlen hely Bp-en, ahol ilyennel foglalkoznak, beutaló sem kell, viszont időponton kapni lehetetlen. Hívjam őket hónap végén időpontért, most nem tudnak adni. Hónap végén meg azt mondják, két hét múlva hívjam őket... Próbáltam magam bekönyörögni a fájdalmaim miatt, nem sikerült. Teljesen gáz, legalább mondanák azt, hogy nincs ellátás, oldjam meg magánban, ez a hitegetés szar.
2023. jan. 26. 11:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs más hátra, mint előre: mivel a műtétet amúgy se úsznád szerintem meg fullra a TB-dre, azért amúgy is (mélyen, mélyen, nagyon mélyen a zsebedbe kellene nyúlnod), ha nem őszre akarsz kés alá, műtőasztalra kerülni, hanem előbb és megoldást akarsz, nem pedig ígéreteket, akkor irány a MAGÁNEGÉSZSÉGÜGY.

Ott - a mély, nagyon mély zsebbenyúlás ellenében - pedig - Tádáááááááááááááááááááám!Szézám tárulj! Csodák Csodája! - azonnal lesz megoldás, sőt akár már tavaszra el is felejtheted az egészet.

2023. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ez lesz sajna :(
2023. jan. 26. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!